EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 02.12.17 22:38

Dobro, da, to je tačno.
Ona nesrećna Embajada je imala koliko ono beše, 4 miliona pa posle pala na 2. roofl

Posting Freak

Poruka : 7144
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 22:42

Za nju mi nije žao ali za LCDP jeste. Ne znam što je tako fracasirala. Gledam je, trenutno sam na 7 epizodi. Odlična je. naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Stef on 02.12.17 22:49

Na nju, Se quien eres i El Accidente planiram da bacim pogled.
I na novi Velvet pa i one Chicas mada iskreno od ove dve ne očekujem ništa.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 23:04

SQE odlična. Na momente malo sporija, ali sveukopno gledano odlična. Ona je iz epizode u epizodu bila sve bolja.

LCDP jeste malo neobična ali je prezanimljiva. Mislim bar za sada, ja sam tek na polovini.

Novi Velvet ništa posebno. Ne može se reći da je loše ali nije ni blizu starog Velveta. Bukvalno ni jedan novi lik nije vredan pomena a mnogo starih nedostaje.

Prva sezona Chicas je dosadna. Al druga deluje zanimljivije pa cu im dati sansu i ako nisam planirao.

EA veceras ili sutra planiram da bacim pogled na prvu epizodu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Stef on 04.12.17 16:35

Odgledao drugu sezonu Kuhinje, još bolja od prve. aplauz Serija rastura! naklon

Ono što su Srećni ljudi za domaće serije, Komšije za španske i Alo alo za britanske - to je Kuhinja za ruske.

Komedija, drama, emocije, ljubav, spletke, cirkusi, neočekivani preokreti, ludilo od radnje... sve što tražim od neke serije, Kuhinja ima.

Ubrojio bih i Celebridade, Hombres de Honor i OHB, al one su ipak bile teže od ovoga, veći je akcenat na drami nego na komediji. Ali isto imaju sve što tražim od neke serije ko i Kuhinja.

Viktor, Rodion, Dima, Ilija i Luj top5 likova u seriji. naklon I ostali su super, al su ovi najžešći.

Ilija naklon koja mexicka spletkarošica rofl razbija sa spletkama. aplauz

Jedino me nervira ona raspala kurvetina Kristina. puke Koje đubre. yuck

Odmah se bacam na treću da nadoknadim zaostatke, biće veselo sad kad je Maks konobar. smile2
Mislim da će on i Ilija sad još više da ratuju nego ranije. roofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.12.17 14:45

Odgledao prvu sezonu Hotel Eleon smile
nista ne moze da zameni Kuhinju i njene likove, ali s obzirom da Kuhinje vise nema daj sta das mrgreen salu na stranu ni ovi nisu losi smile2 mislio sam da cu da ih gledam cisto da ispostujem proceduru ali sam se na kraju navukao i na njih rofl
Od likova iz Kuhinje u ovoj prvoj sezoni Hotela su ostali samo Mihail Dzekovic, Kostja, Nastja, Senja, Marina, Eleonora Andrejevna, Svetlana, Jegor, Jaroslav i Pavel smile Pored njih u nekoliko epizoda su se povremeno pojavljivali Aljohin i Kristina smile2
steta sto nije ostao jos neko, ali dobro... mislio sam da ce se bas fokusirati na likove iz Kuhinje, medjutim mnogo veci prostor su dobili novi likovi sto je za svaku pohvalu. Od novih likova su mi se svi dopali. Naravno na pocetku mi je bilo bez veze, ali kako su epizode odmicale postali su mi dragi mrgreen Dasa i Julija kao tandem su i vise nego dobre wub ova prva postenica, dok ova druga pravi djavo rofl a i ima fiks ideje za medlju rofl Pavel odnosno nas Milos Bikovic me je pozitivno iznenadio smile2 bas dobro parla ruski, a i lik mu je gotivan. Nije se nesto sluzio srpskim jezikom, samo u par epizoda, a i to sto je rekao uglavnom su bile recenice svojstvene za nas Srbe mrgreen
Sofija Janovna + Mihali Dzekovic = bela kafa roofl
Sofija je na foru Vike s tim sto je ova dosta tvrdja kako fizicki tako i karakterno, ali se na kraju ispostavilo da je i ona dobrica aw
Scena koja me je najvise rastuzila/razocarala/razbesnela cry

Jos sama muzika u toj sceni je naklon kad smo vec kod muzike stvarno odlicne numere su pustali kako u Kuhinji tako i u Hotelu i to uglavnom od manje poznatih grupa, pevaca/pevacica. Nastja mi je bila omiljeni lik, medjutim, posle ove scene je tako pala u mojim ocima matori ali dobro pa je na kraju sezone ipak doslo do pomirenja... bar je tako izgledalo inace ako budu nesto srali i u drugoj sezonu ubicu ih rofl

Inace jedna scena mi je posebno draga mrgreen

Sve ukupno za ovu prvu sezonu ne mogu a da im ne dam desetku wub rofl mozda sam ga malo preterao, ali sta cu kad sam ih bas, ali bas zgotivio smile2
Kraj sezone je naklon
Videcu sad kakva je druga sezona. Nista nisam citao, ali ljudi u mom okruzenju koji su je gledalu su razocarani wow mrgreen

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Stef on 05.12.17 14:51

Zbog čega je Nastenjka to uradila? sad

Muzika u Kujni predivna aw aw aw
Čekaj sekundu, kataklizma Biković je bio i u Kujni? horor nesvest

Btw, treća sezona mi je zasad slabija od druge, al dobro ove početne epizode su i u drugoj bile slabije. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.12.17 15:08

Nastja je napredovala u hotelu cim je Sofija dosla da radi u njemu kao PR. Iako je Kostja zavrsio pravni fakultet i osnovao porodicu sa njom uopste nije bio zainteresovan da trazi posao u struci vec je bio zadovoljan sa trenutnim poslom barmena, a ona zeleci da obezbedi njihovom sinu sve najbolje uslove zeli muskarca pored sebe koji ce znati da se zrtvuje za porodicu. I tako je koza resila da mu trazi razvod, zato sto ne zeli da njihov sin ima sliku oca koji je totalno nezainteresovan za napredovanje. Razlog je manje vise glup, a u isto vreme i realan. Bilo kako bilo, nadam se da ostaju zajedno zato sto su mi kao par bas gotivni wub samo kad se setim sta su radili dok su bili u Kuhinji rofl samo onaj period dok je ona bila trudna i dobijala napada za mesom i mesnim proizvodima rofl rofl rofl
Bikovic je Eleonorin sestric smile2 Inace on je vlasnik hotela smile2 i ne on nije bio u Kuhinji. Pojavljuje se u prvoj sezoni Hotela.
ne zaboravi da gledas film posle trece sezone winky

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 05.12.17 15:22

Aha, kapiram. Valjda se pomire, i meni su simpa. wub

Nastja kao trudnica razbija naklon najjača scena kad izleti pred oca trudna da mu kaže da ne potpisuje ugovor jer advokati hoće da ga prevare look

A za Bikovića si napisao da se zove Pavel i naveo si ga među likovima koji su ostali iz Kuhinje pa sam mislio da je i on bio nezna inače znam da je on vlasnik Eleona. smile2

Naravno da hoću, je l beše ono ima još jedan film?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.12.17 15:36

Bikovic se zove Pavel Arkadjevič... a ovog drugog Pavela ces upoznati u petoj sezoni mrgreen
Nastja je hit rofl  jedna od najzescih svadja njenog oca i Kostje u kojoj se na kraju i ona umesa je svadja zbog kobasica rofl uostalom gledaces. Tu scenu sam bar desetak puta vracao rofl
Ima dva filma. Prvi je Kuhinja u Parizu i gleda se posle trece sezone, a Kuhinja poslednja bitka se gleda posle seste sezone.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next