EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 39 of 41 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 05.12.17 15:48

Aha, e hvala. thumbup

Posting Freak

Poruka : 7144
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Angie on 06.12.17 15:20

@nex wrote:Gleda li neko ''Las chicas del cable''? Ima li preporuka? Ja sinoć slučajno naleteo na nju tražeći nešto na Netflixu, i odgledao sam trejler. Vidim da su je radili ljudi koji stoje iza ''Veličanstvenog hotela'' i ''Velveta'', što znači da je serija malo sporijeg tempa. Evo trejlera, pa ako neko odluči da je odgleda, neka ostavi utiske. Meni deluje interesantno popcorn

Serija je dobra, ali nije ništa posebno. Svakako gledaj ako nemaš koju drugu. smile2
Ja sam trenutno na Tiempos de guerra i ok mi je. thumbup
Jedva čekam Vivir sin permiso, nadam se da neće razočarati cool
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.17 18:11

I ocekivano El accidente izgubila skoro 800000 u drugoj epizodi. Odgledao i drugu i dalje nista posebno. Odgledacu jos sledecu jer avance deluje zanimljivo.

I Traicion je dosta pala u drugoj epizodi, ispod 2000000. Nju jos nisam odgledao drugu epizodu.

Ja bih mogao da nastavim Tiempos de guerra, sad se vec nakupilo epizoda. Angie, dokle si ti stigla? Je zanimljivije kasnije jer su meni prve 3 epizode onako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Angie on 07.12.17 1:06

Pa ne znam šta bih ti rekla. Gledam redovno, sad sam odgledala jedanaestu epizodu. Meni je gledljivo i dalje, Larvi i Magdalena su mi slatki smile2
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.12.17 14:51

sta radi grip i temperatura od mene rofl
za tri dana sam odgledao kompletnu drugu sezonu Hotel Eleon wub smile2
ne znam da li je do mene sto sam postao totalni fan serije, ali meni je ova druga sezona tako dobro legla mrgreen
toliko su mi likovi iz Hotela postali dragi da vec sad zalim sto je treca sezona i poslednja cry
Kostja je napredovao na poslu rofl vise nije barmen vec deo hotelskog obezbedjenja smile2 Dasa i Julija wub njih dve su bukvalno celu sezonu bile urnebesne smile2 steta sto nisu bile deo Kuhinje od pete sezone kada se kompletna ekipa preselila u Hotel mrgreen koliko sam se samo obradovao kada su se u drugoj sezoni pojavili Ajnura i Luj wub steta sto se nisu duze zadrzali sad Katja je par epizoda bila gost u ovoj sezoni, ali skroz neprimetno. Sofiju Janovnu sam jos vise zgotivio u ovoj sezoni smile odlican su par ona i Pavel mrgreen kako mi je bilo zao Julije kada ju je muz ostavio sad malo sam privirio u trecu sezonu i izgleda da Dasa nalazi novog momka facepalm a bas sam se ponadao da ce biti nesto izmedju nje i Jegora kad se gospod vec pojavio na kraju sezone. Jedva cekam da vidim sta je uradio sa milioncetom mrgreen sve u svemu divno su me zabavili ova tri dana rofl
sva sreca pa su krenuli da prevode trecu sezonu. Do sad je izaslo pet epizoda sa prevodom smile a emitovano je 14. epizoda mrgreen kao prethodne dve tako ce i ova treca sezona imati samo 21. epizodu smile
Senja i Marina rofl rofl rofl
oni su takodje imali urnebesne scene smile2
Senja kao po obicaju cicija, a Marina samo narucuje hranu u restoranu. Najzesce je bilo kad ga je provalila da je zamenio broj restorana sa Kostjinim brojem, da bi joj Kostja rekao da nemaju vise njeno omiljeno jelo na meniju zbog sankcija koje je Francuska uvela Rusiji mrgreen a onda kad mu je upala u kuhinju rofl
veceras pocinjem sa trecom sezonom egyptian

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Stef on 08.12.17 15:22

Treća je znači poslednja? Odlično, znači i to da imam u vidu za gledanje u narednom periodu. egyptian

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.12.17 18:29

Da, treca sezona je poslednja smile
Cak ova treca sezona se ne emituje premijerno na televiziji vec na nekoj video platformi.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.12.17 5:47

Odgledao 2. epizodu "Traicion". Meni se ovo baš ali baš svdja.

Eto iznenadjenja na kraju druge epizode. I jesam se pitao od početka da li će Campos-Neira da ubace incest jer očigledno je da se ovi dvoje lože jedno na drugo. Što li je deda priznao ovog kao sina, ne verujem da on nije znao da mu nije sin.

Baš mi se svidja odnos izmedju svih. Ne poštuju se ni 1%. Almudena počela da popuje Claudiji, ova je nasred stastanka najela govnima i otišla. naklon

Baba ih ponižava sve redom. Sjajna je. naklon

Beatriz dupe pomera Robertu jer zna da se švaleriše sa Miriam. "Bićemo u braku sve dok nas smrt ne rastavi ili mnogo miliona." rofl

Onda, kapiram da i Rafael nešto muti. Nije on za džabe pristao da prikrije kradju.

I stvarno se nadam da je zaista neko od glavnih ubio dedu. Biće baš bezveze ako je ubica Julian, Beatriz ili tako neko. Najveći šok bi svakako bili Claudia i Carlos.

Ali preteraše ga sa dužinom trajanja epizode. 1:47 minuta je stvarno previše. Bambu stvarno smara sa tim svojim uvodima u scenu. Ne mora svaka scena da počinje sa minutnim prikazivanjem prostorije, šetkanjem likova po sobi dok nešto konačno ne kažu i sl. Prikazali su one stepenice glavne kuće i ulaz u zgradu gde je advokatska kancelarija 10 puta za ove dve epizode. Imaju zanimljivu priču, dobre likove, tim dugim scenama samo gube na dinamici epizode jer koliko god da su dobri smore nakon dva sata. Večiti problem Bambua i njihovih serija. Pa oni ni onu LCDC za Netflix koja bi trebalo da ima 40-45 minuta nisu uspeli da spakuju ispod 55.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Sava on 11.12.17 12:38

Miloše, je li je u toj Traicion u centru zbivanja neka porodica i ceo haos oko njih? Kao Gran reserva, ako si gledao? Isti su autori. Čim si napisao da ih baba ponižava sve redom", setih se Vicentea iz GR-a.

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Stef on 11.12.17 13:03

Nisam Miloš al ću da odgovorim mrgreen da, jeste. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content