EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 43 of 43 Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 03.01.18 16:45

Ne, ne, gledam obe serije paralelno. roofl

Al vidim da mi nije bilo najpametnije, desi mi se da pobrkam neka dešavanja, tipa Kostja postao u Hotelu obezbeđenje, a onda gledam Kuhinju gde je i dalje barmen pa rekoh u jednom momentu odakle sad ovaj barmen rofl rofl rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7416
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.01.18 16:50

pa vidim da ih gledas paralelno rofl
ja ne znam sta ti se desilo da to uradis, ali ajt mrgreen

Отель Элеон 52/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Post by Stef on 03.01.18 16:52

Pa nisam znao šta da gledam nakon Rusa pa rekoh ajde da nastavim sa ruskom serijom. lol1

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7416
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 06.01.18 15:33

Traicion naklon naklon naklon

Koliko se sve zapetljava, toliko se i otpetljava. Ceo cirkus sa pokušajem ubistva Rafaela, pa je na kraju deblji kraj izvukao Victorov pomoćnik. Jedva čekam da vidim kako će da se reše tela. Pa Robert koji već zna da ga ove dve nešto muljaju. Claudia i Carlos se spetljali. Sad i Julian koji laže da je policajac.

Odlični su za sada.

Posting Freak

Poruka : 2034

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.18 21:35

Ovih dana sam odgledao drugu sezonu "Las chicas del cable". Mnogo bolja nego prva. Bukvalno jeste kao što sami glumci pričaju. Prva je bila predstavljanje likova, presporo, upoznavanje sa samom pričom i likovima, da se na kraju tokom čitave sezone skoro ništa nije desilo. U drugoj sezoni je već bilo haosa. Nekako su se i sami glumci uhodali i svi su mnogo bolji.

Džabe su pravili misteriju u promosima oko toga koga su smakle. Jasno je od starta da je reč o liku Sergia Mura. Što je i logično jer on mesecima unazad snima PATM.

Anheles i inspketor su ispali zanimljiv par. Zanima me šta će biti sa tom njihovom pričom sada kada je na kraju pustio da pobegne.

Fino su završili sezonu. Lezbejke u bonici sa Migelom na samrti. Kapiram da će njega ubiti. Ne vidim šta bi više mogao da radi njegov lik.

Nadia i Pablo spremaju venčanje.

Anheles odlazi sa drugim identitetom.

Lidia pada sa balkona i kune se da će se osvetiti ako izgubi dete. Zaista bi bilo logično da nakon onakvog pada bar izgubi dete.

Imaju dosta materijala za novu sezonu. I Elisa se aktvirala, moglo bi biti zanimljivo ovo sa njenom udajom za Uribea. Onda sepojavio i ovaj neki Juan koga Lidia/ALba zna od ranije.

Uglavnom čekam novu sezonu. Planirao sam samo da bacim pogled na ovu da vidim u kom pravcu idu jer nisma bio zadovoljan prvom. Ali sam na kraju odgledao celi i ispade dobra. Nije sad neko savršenstvo ali skroz ok.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11007

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.01.18 22:01

Meni je tokom premijere na Netflixu instagram bio prepun utisaka druge sezone i na moje iznenadjenje su svi pozitivno iskritikovali drugu sezonu, ali sam opet cekao i sud nekog naseg forumasa. S obzirom da imamo manje vise isti ukus sto se tice spanskih serija, citajuci ovaj tvoj post ozbiljno razmisljam da im dam drugu sansu. Prvo zbog tvog posta, a drugo da se ne lazemo elenco im je zaista mnogo dobar.

Отель Элеон 52/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.18 22:46

Meni je prva sezona zaista bila loša. Pisao sam tada o tome. Bukvalno 10 puta gora verzija Velveta. Banalni zapleti, sve već vidjeno. Svaki lik liči na neki iz Velveta, samo lošiji. Mislim da su uradili pravu stvar što su ubacili ovo ubistvo na početku druge sezone i celu sezonu odveli u tom pravcu kako da se njih 4 izvuku. Nekako su sve priče aktvirali. I Concha je imala mnogo više prostora, mada stojim i dalje iza toga da su je gurnuli samo zbog imena jer zaista godinama ne ide uz lik. Najbolje da baciš pogled pa sam da oceniš.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11007

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 43 of 43 Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics