EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La jaula de oro

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La jaula de oro

Post by Songul on 27.08.12 9:48

Odgledala sam prvu epizodu i bas je zanimljivo,dobra je serija a uz to jos i kratka,nastavicu dalje sa gledanjem. Edith i Saul su bas slatki dobar su mi par. Radnja se bas dobro i brzo odvija nema odugovlacenja. A da se AB drzao ove price bila bi mnogo bolja serija nego sto jeste trenutno posto ima mnogo bezpotrebnih likova koji su dodati.
Songul
Member
Member

Poruka : 390
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 27.08.12 12:29

Sinoć sam se slatko nasmejao u sceni kada Flavio govori Oriani da nije uredu da muškarac dozvoli da mu žena plati račun u restoranu, aludirajući na većeru koju su Dolores i Franco/Alex imali.
Oriana mrtva 'ladna odgovara: "U Vallarti si ti tražio da nam teta pošalje novac" naklon Nisi ti glupa ko što se čini na prvi pogled lol1

A tek Orianina faca kada joj teta/babetina predlozi da se razvede od Flavia. naklon
"To je divno. Bile bismo same i nitko nam ne bi naređivao. Razgovarala bih s kim želim i pozivala koga želim." rofl
Ofelia: Nećemo preterivati i ići iz jednog problema u još gori.
Oriana: Problem? Prijatelji su nešto najbolje na svetu.

A pri kraju desete epizode, i scena na jezeru. ¡Vamos a nadar! aw
Već vidim da će Alberto i Dolores biti par na kraju. Kako su se ovde lepo uključili u samu priču, u AB sve nešto kretenski, zbrda zdola. roll

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by mimi on 27.08.12 13:59

Pogledala prvih 5 epizoda. Dopada mi se serija i uprkos napretku tehnike, vidi se da je mnoooogo kvalitetnije pristupano telenovelama ranije nego sada. Uvek sam mislila da su mi bolje stare telenovele zbog toga sto sam za njih sentimentalno vezana, sto me podsecaju na neke bezbrizne i lepe dane, ali sada gledajuci ovo shvatam da su te telenovele ipak imale "ono nesto" i da su prosto mamile da se gledaju. Istina je da su previse naivne i bajkovite, ali upravo u tome i jeste njihova draz. wub

Sto se tice same radnje, za sada mi se dopada brzina kojom se sve odvija. Edith super stoji ova ridja kosa, steta sto je nije cesce nosila. Ona i Saul su bas lep par. aw
Rene me je pozitivno iznenadio, inace ga bas i ne volim, covek bese bolji glumac kada je bio mlad nego sada. lolsign

Na kraju 5. epizode susret, stigao je Alex na Villa Miraflores jupi Sad ocekujem pravi zaplet i uzivanje u seriji. thumbsup
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Falcon on 28.08.12 16:47

Gdje vi gledate telenovelu? Ima li je gdje skinuti sa prijevodom?
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by laki on 28.08.12 17:04

Pročitaj ovo OBAVEŠTENJE winky

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 29.08.12 16:12

e di ste ekipa!!!!!!!!!!!!

obožavam ovu seriju mrgreen ,totalno drugačija od drugih,nema puno klišeja ni loše glume i glumaca,odlični dialozi i hvala bogu malo epki

gledal sam seriju ko klinka al sad kad sam straija mi je puno bolja

Saul i Edith su stvarno odlični u svojim ulogama i još nije na odmet šta su tu mladi zgodni mrgreen

ovo je jedna od rijetki novela di glavni lik nije glup lik kojim negativci manipuliraju, nego pametniji od svih njih zajedno,tako da za mene Alex je najpametniji glavni lik u sapunicama koje sam gledala

inače volim kad je glavni ženski lik jaka žena a ne neka nevina dobrica ali u ovom slučaju sasvim suprotno,obožavam lik Oriane,njezinu nevinost,veliku kompleksnost njezinog karaktera i najviše od svega obožavam to šta na prvi pogled liči malo glupkasto a zapravo je jako jako bistra i pametna cura.

stvarno se znam odvalit na neka njezina pitanja koja postavlja ljudima i likam to šta kaže sve šta misli.

Ova neke scene sa Flaviom ko ova gore koju ste postavili su zakon lol2

Alex i Oriana su mi super par,totalno si pašu mrgreen super su mi ti njihovi razgovor,kako ga ispituje, pa ga stalno traži kiss a on kao želi bit fin wub "vamos a nadar"

eh da i ovo je jedna od rijetkih serija di glavni lik nije djevica nego je spavala sa nekim prije nego sa glavnim likom i nema svečenika ko u ostalim serijama

muzika u seriji je isto divna thumbsup

Member
Member

Poruka : 201

Back to top Go down

Post by laki on 30.08.12 12:14

@Matko wrote:Nema na čemu, Stefane. smile2 Inače da, ta epizoda LJDO fali, a umjesto nje je 2 puta snimljena 13. epizoda, čini mi se. Mada kad sam ja gledao nije bio problem za pratiti radnju, tako da neće smetati onima koji budu gledali. smile
http://emdt.forumsr.com/t430p40-multimedija-komentari#15940
Može se prati, ali ja da propustim nešto nono Morao sam da vidim kako je Flavio ubio advokata (zašto oni svi pričaju da je doktor hmm kakva im je to moda bila?) Ona slika je očajna, ali izdržasmo jednu epizodu. Zato hvala Stefanu još jednom na uplodu. naklon
I da se ispravim za Orianu. Dopada mi se što njen lik ide u ovom pravcu, ja sam mislio da će do kraja igrati naivnu glupaču, zbog toga takav i moj komentar na njen lik u jednom od prethodnih postova. Drago mi je što se njen lik ovako razvija. thumbup "Yo soy la duena de Miraflores!" wow

@Xsica wrote:ovo je jedna od rijetki novela di glavni lik nije glup lik kojim negativci manipuliraju, nego pametniji od svih njih zajedno,tako da za mene Alex je najpametniji glavni lik u sapunicama koje sam gledala
Istina. Mada mene lik (sam karakter) podseća i na voljeni Sortilegio. aw Valjda jer je ista scenaristkinja naklon

@Xsica wrote:i nema svečenika ko u ostalim serijama
thumbup Vala sa popovima su dojadili i Bogu i narodu. Ovde je advokat u ubijen već na samom početku, a tamo pop (naravno puno složenije i komplikovanije). Od advokata iz moderne verzije napravili su klasičnu budalu.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 30.08.12 13:55

a da to sam čula da je ova nova Amor Bravio kao neki rimejk Zlatnog kaveza, ali nisam gledala,možda bacim oko jer sam čula da ju je Hrt otkupio,iako su mnogi rekli da im je serija bezveze

Sortilegio nisam gledala,nekako nije moj đir ali kolko sam skužila u to malo šta sam škicnula slažem se da ni tamo glavni lik nije nimalo glup

Member
Member

Back to top Go down

Post by mimi on 31.08.12 21:36

Serija je zanimljiva iz epizode u epizodu, mada bi sad vec mogli da otkriju Alexa, inace ce postati dosadno. U avance-u za 21. epizodu Alex priznaje onoj sekretarici (Kristina li bese hmm ) da nije Franco, ali to jos nista ne znaci jer ona cuva tajne. mrgreen

@laki wrote:Može se prati, ali ja da propustim nešto nono Morao sam da vidim kako je Flavio ubio advokata (zašto oni svi pričaju da je doktor

I ja sam pogledala i zaista su slika i zvuk ocajni na tom snimku. Hvala Stefanu i od mene za upload! smile2 Inace od dosadasnjeg razvoja serije, to ubitvo mi je najlosije odradjeno, nekako mi nije na ivou ostatka serije.

Laki on i jeste doktor (lekar), Orijana to objasnjava lekaru u Meksiku u 18. ili 19. epizodi, a Flavio je advokat, Oriana ga isto tako, nesto ranije, moli da brani Moncadu. E sad, meni samo nije jasno, kako jedan lekar zna bolje od advokata/pravnika (svejedno), sta i kako ce biti sa nasledstvom, ako se Moncada pojavi, ako ne i bla, bla, bla. facepalm Bilo je i mnogo drugih situacija, cisto pravnih u kojima Flavio nije imao blage veze, pa pitao Omara, itd. To valjda da ne zaboravimo da gledamo sapunicu lolsign

I da, bez svestenika je zaista milina gledati. cool
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Xsica on 01.09.12 14:10

e ovo je baš jedna od serija koju bi voljela sa prijevodom pogledat jer serija mi ima nekako puno bitnih dialoga i koliko god razumjela španjolski malo mi se proguta tu i tamo koja rijeć i onda nerazumijem sad

a šta se tiče vjere baš mi drago šta toga tu nema,naravno sječam se da je Oriana pitala Alexa dali vjeruje u nešta na šta joj je on nekao pametno odgovorio,uglavnom sviđa mi sa kako Alex joj objašnjava neke stvari o životi
,odmah mi je kod njega bilo super kad se zadero na nju a ona se uplašila pa joj je reko "ako se neko dere na tebe deri se i ti na njega,to je normalno"
Xsica
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics