EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La jaula de oro

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La jaula de oro

Post by Ángel on 26.11.14 22:53

Ako ti je AB bila dosadna, ovo ce tek... rofl

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down

Post by Stefan on 26.11.14 22:56

Glavna je "poluretardirana" sa razlogom.

Naravno da AB nije ličila (dodao bih ni na šta), nema ona mnogo veze ni sa Jaulom zapravo. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2835
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.11.14 23:02

Meni u AB glavna priča bila super, ali me ubiju u pojam sporedne priče koje naprave Morenove scenarstkinje. Uvek su neke da mi se digne kosa na glavi od tih likova. Zato mi nije legla ni CME. U QA su malo odstupile od takviivh priča (likova) i bila mi je odlična.

A ovo ko zna da li ću i kada ću odgledati. Planiram je već godinama. rofl Pored ovih što redovno gledam trenutno repriziram Victoriu, dok nju ne završim ne krećem ništa od tih starijih. A ima još tu nekih serija koje sam skro cele odlgedao i red bi bio da se završe.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10198

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.11.14 23:16

Ma AB i ne treba porediti sa ovim. Dva sveta, razlicita. rofl AB je pravljen da bude cirkus. Toga ovde nema.

A sto se tice razloga stanja glavne... Pa, silovane su i mnoge druge, pa nisu ostale infantilne. Dobro, ne kao devojcice... Ali u Manantialu je Alfonsina bila vrlo mlada kad je Justo napao. Posle toga je cak nastavila i skolu, ne znam sad da li onu njihovu preparatoriu ili bas fax, al svejedno su mlade godine.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 26.11.14 23:22

Ne znam za Manantial, ali u Sombri su glavni uveliko naloženi jedno na drugo kad ovaj siluje glavnu. Tako da to ne može da se poredi sa Orianom. stars

I da, složio bih se sa tim da ovde cirkusa nema. U stvari, ako bi trebalo izdvojiti dve reči kojima bi se serija najbolje opisala, bile bi upravo te - nema cirkusa. juhu

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2835
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.11.14 23:25

E toliko ste me sad zainteresovali da ću da odlgedam večeras prvu epizodu. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.11.14 23:35

Prva je najgora, ako ces da gledas, onda spoj prve dve. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Kaua on 27.11.14 3:26

Meni je ova serija ostala u lepom sećanju. Najviše po tada neobičnom i lepom intru i odličnom muzikom na početku i na kraju. Što se radnje tiče, sećam se te zavrzlame oko blizanki na početku. Onda te priče o silovanju... Glavni par mi je bio super, tada sam zavoleo Edith i Saula kao glumce, i to je to...
Gledao sam to baš kao klinac, i tad mi je utisak bio jači. Sada se samo sećam jedne lepe i prave telenovele u kojoj nije bilo mesta cirkusu.

Miloš 92 wrote:Od tih starih serija koja nisam gledao prve na spisku su Amarte es mi pecado i Angela.
Gledaj pa proceni, džaba su tuđi utisci.
Podsetio si me sad da sam pre jedno 5-6 godina pokušao gledati Angelu koju nismo imali prilike gledati na našim tv. Doduše, meni je ostala u sećanju sa mađarske tv2 i voleo sam nekad gledati makar i sinhronizovanu ( povraca ) jer sam obožavao pesmu sa intra, Angelicu Riveru,... a i sve mi je ličilo na jednu odličnu telenovelu. To je bilo davno, 2000. ili ranije.
I onda kad sam pokušao gledati, nije išlo. Mislim da su me ugušile tada aktuelne serije i onda je ostalo na tome.
Dakle, ako nameriš i nađeš vremena za tu ili bilo koju drugu, gledaj. Možda se i ja nekad zainteresujem. Imaćemo makar materijala da se pokoljemo kao po običaju... rofl

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.11.14 3:34

Odgledao sam 1. epizodu. Da sam nešto preterano oduševljen nisam, da sam razočaran nisam. Prosto cela epizoda je uvod u priču. Serija je kratka, tako da je možda nekako i uguram na svoj ogroman spisak, a možda je i ostavim za neke bolje dane.

Imaćemo makar materijala da se pokoljemo kao po običaju

Za to uvek ima materijala. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.12.14 22:10

Ovo ostavljam za neko drugo vreme,kad zavrsim neku od aktuelnih serija,da ne gomilam.Ono sto vec sada mogu da kazem,to je da sam,pre nekog vremena,u nekoj dokolici,odgledala 1.epizodu,i secam se scene na reci,kada Flavio pocinje da vice na Orijanu,dok u reci pliva sa svojim zlatnim retriverima valjda(inace,moram da primetim,mnogo su slatki kucici). smile Tada je Flavio prepao i mene,a ne samo Orijanu.Zaista,gledam ja,i uplasih se.Prica mi je veoma zanimljiva,kao i Edit i Saul,mnogo ih volim,divni su ovde,kao i Isaura Espinosa.Slazem se da je Rene Kasados puno bolji glumac ovde,kao mlad.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3245

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics