EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Velvet

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Velvet

Post by Miloš92 on 27.12.14 23:26

Blago se tebi, ja tek za 10ak dana. sad

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by helenna27 on 31.12.14 11:30

Moram da priznam da me serija nije nesto privlacila prema najavama, iz dva razloga. Prvi, iako sam ljubitelj kostimiranih serija, nisam ove epohe koju obradjuju. Drugi, ne volim te price kad se kao odmalena vole, bla, bla... Medjutim, nakon odgledane prve tri epizode sam promenila misljenje.
I dalje mi se ne dopada ta osnova za vezu Ane i Alberta, no stvari medju njima odlaze u drugom smeru, pa mi to vise i ne smeta toliko. Imaju hemije, idu jedno uz drugo, ali par koji je mene osvojio su Klara i Mateo. Nekako mi je njihova prica zanimljivija, od hemije sve puca, dovoljno je samo da razmene poglede wub Svaka scena sa njima mi izazove smeh, i jedva cekam da vidim sta ce biti dalje sa njima. Mada priznajem, neke scene sam vec premotala na netu unapred smile2

Sama serija nije nista nevidjeno, nije teska za pracenje, ima tu i komedije, drame. Fina kombinacija od svega pomalo, koja drzi paznju. Vidim da imaju odlicnu gledanost u obe sezone.
Mozda im treca bude i poslednja, jer ne mogu vrteti toliko u krug pricu i likove...

Uglavnom, nastavljam dalje sa ovim.
A da, muzika iz spice je zarazna aplauz

Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.03.15 20:46

I završio sa gledanjem 2. sezone. Sad moram da čekam sledeću. sad

Ja blago rečeno obožavam ovu seriju. Meni jedna od najboljih koje sam ikada gledao. Sve mi je tako savršeno, ništa ja tu ne bih menjao. Toliko puno različitih a odlično napisanih likova.

Ana i Alberto su mi ok, al celu drugu sezonu su bili razdvojeni, pomalo čak i dosadni. Al najbolji par su definitivno Clara i Mateo, skoro nisam video par sa toliko hemije.

Omiljeni lik bila i ostala Rita. Obožavam Ceciliu Freire.

Baš je lepo završena sezona. Ako izuzmemo kradju nacrta i poslednju scenu, ovo je ladno mogao biti i kraj serije. E ovo volim kad scenaristi ovako pišu scenario i ako su u prvoj sezoni imali odličnu gledanost, drugu su napisali tako da može biti poslednja. A ne neki imaju bednu gledanost, dobiju priliku sa novu sezonu pa je završe nikako.

Sve u svemu ja sam prezadovoljan serijom. Od mene sve preporuke.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by alondra on 03.05.15 11:31

Ko nije imao prilike vidjeti seriju Velvet 2. sezona može pogledati na italijanskom programu RAI 1 svake srede uveče oko 21.30 sati (nikad nisu baš tačni nekad počnu prije nekad kasnije). smile
alondra
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by helenna27 on 08.09.15 22:28

Treca sezona pocinje 10.septembra

Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.09.15 1:04

Odgledao prvu epizodu treće sezone. Ok je bila, ništa posebno, ali ok. Ne mogu da ne kažem da mislim da je ova treća sezona suvišna. Zanimalo me je kako će da krenu sa novom sezoonim da vidim šta imaju u planu i malo sam se razočarao. Imam utisak da je ovde sve ispričano i da prosto nemaju šta novo da nam pruže. Prve dve sezone su bile odlične, ali ne vidim šta to preterano zanimljivo može da se desi u ovoj trećoj. Sad će Ana i Alberto ponovo da se razdvoje, već vidjeno. Clara i Mateo će verovatno i ovo sezonu da se prepucavaju, već vidjeno. Rita i Pedro su se venčali, tako da ta njihova priča je zaokružena. Patricia će sigurno opet da mulja sa Enrikeom, to je radila celu prošlu sezonu. Prosto ne vidim šta bi moglo da se dešava osim ove kradje nacrta. Što se gledanosti tiče inznenadjujuće loše su krenuli sa ovom sezonom. Prosek prve dve sezone im je oko 4200000, a jučerašnja epizoda je imala 2800000. Ne znam šta im bi da krenu ovako rano već početkom septembra. Ne znam šta im je glavna konkurencija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.09.15 17:25

Ja sam sad pokusala da odgledam 1. epizodu prve sezone. Kazem "pokusala", jer mi je internet toliko tunjav,i signal svaki cas prekida, da mi se ne da, iako mislim da je prica sjajna. Procitah nesto na fb-stranici foruma da bi ovo uskoro moglo kod nas da krene, pa se ceka na tv-u. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by helenna27 on 22.09.15 19:12

Mislim da nece bas uskoro, verovatno ce sacekati da se i treca sezona emituje u Spaniji. A to je verovatno i poslednja. Ako hoces, mogu ti poslati linkove da skines epizode smile
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.09.15 0:14

Ne moras, helenna27, nisam ljubitelj skidanja serija, ali ti zahvaljujem. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.10.15 21:01

Gledam redovno. Trenutno sam na 3x05. Mislio sam da će ova sezona biti dosadna ali su me odmah demantovali. Odlični su i dalje. naklon

Ana i Alberto su na iznenadjenje i dalje zajedno i ako je Cristina "trudna". A ona čak nije trudna, izmislila je to da bi joj se Alberto vratio, a ovaj to nije uradio. Sad ona pokušava da ostane trudna sa sekretarom.

Enrique izleteo iz Velveta jer su ga optužili da je on ukrao kreacije, a otac je postavio Cristinu na njegovo mesto.

Patricia je bila i ostala jedan od mojih omiljenih likova. Ispušila je na sve strane, čak krijući spava u galerijama jer nema gde da živi. Sad kada su Cristina i Barbara odlučile da pokrenu kolekciju nakita ona im se uvalila. Zavela je nekog Valentina od koga zavisi taj posao. Barbara će da pukne od muke. naklon rofl  

Rita, Pedro i Conchi su hit. Pitao sam se šta će sa biti s anjih dvoje, al eto uvališe im svekrvu Conchi, mada se sada vraća u selo. Videćemo šta će dalje biti sa njima.

Claara i Mateo klasika, ali ja ih obožavam. Dokaz da glumci ne moraju biti neki lepotani da padneš u nesvest a da scene mogu da pršte od hemije.

Sve u svemu zanimljivi su, ali se nadam da je ova sezona poslednja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics