EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Velvet

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Velvet

Post by Stef on 04.01.17 23:48

Ja njih volim jer imaju dobru glumu, produkciju, atmosferu, scenario, sve.
GR, GH i Velvet su mi TOP3 od Španaca.

Jedina njihova serija koja mi je bila nikakva je ona kilava Hispania.

Daću Embajadi šansu, pa kako bude.
Ako ništa drugo, bar da imam razlog da je popljujem ako ne valja. rofl

Moguće da im je ispala tako kako je ispala baš zato što im je ponestalo inspiracije.
Pa oni su se i sa Hotelom pogubili samo tako iako su paralelno sa njom radili samo GR, mogu da zamislim kako je kad rade 3 serije paralelno. stars

E, da, BS bih mogao, to nisam.

Posting Freak

Poruka : 5642
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.17 0:03

Bolje ti je BS. Embajada je ok prva epizoda i poslednja, sve izmedju... zzzzz zzzzz zzzzz BS je onako u prvoj sezoni, dosadnjikava i predvidiva. Ali je zato druga super.

Ja njih volim jer imaju dobru glumu, produkciju, atmosferu, scenario, sve

Od toga nema ništa u Embajadi. rofl Ajde sve nekako, da im oprostiš i slab scenario, u fazonu jbg zajebali su se. Ali da produkcijski izgleda onako bedno, a reč je o seriji koja je najavlljivana kao ne znam ni ja šta. Nedopustivo. Pa na kraju je sam Campos priznao da nije ispala ni u jednom pogledu onako kako su zamislili.

Mislim daj joj šansu pa sam proceni. Ali na kraju ćeš je odgledati celu u pitati se zašto si to uradio. Nema puno epizoda, ja sam gledao i nadao se da će biti bolje, da se kad tad moraju pokrenuti. I tako sam redovno odgledao 6-7 epizoda. A onda kad su je već otkazali bilo mi žao da ne završim ali sam zato te poslednje epizode razvlačio. Bukvalno sam terao samog sebe da sedim ispred tv i gledam.

Ne znam da li se gledao Principe. Ona je sjajna. naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9980

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.17 0:05

Ma ja ću onda samo prvu epizodu da odgledam, pa ako mi se svidi, svidi, ako ne, ćao. lol1

Meni Principe uopšte nije legla. rofl
Gledao par epizoda i batalio.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.17 0:11

Meni je bila sjajna. Hiba. wub

Mrtva trka da li mi je lepša ona ili Paula. Obe su predivne. wub

I ona krenu hejteri da pljuju Bambu što daje Pauli glavne uloge. Jbg ima ono što mnoge odlične glumice nemaju, nestavrno je lepa. A nije sad da je toliko loša da ne može da se gleda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.17 0:19

Hiba aw aw aw

Meni je samo krivo što Pauli daju debile.
Ana budala, Lucia u startu OK, posle glupača.

Mada dobro, njima u svakoj seriji glavni postanu budale nakon nekog vremena. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.17 0:26

Ma Ana je od svih chicas velvet bila najslabija. Ono, glavna na papiru, nikome ne bi falila da je nema nekoliko epizoda. smile2

Rita genijalna. Opaljena, smotana, smešna... Freira sjajna. naklon

Clara... Dovoljno je reći da sve pršti od seksepila u njenim scenama. A Marta je daleko od neke sada savršene žene. Plus hemija sa Reyem. naklon

Cristina je toliko dobar lik. A Manuela je tako dobro iznela. naklon

Barbara takodje sjajan lik. Meni najbolje Salamancino izdanje.

I kao šlag na tortu Patricia. naklon Nju sam obožavao. Pa ona je kad se sve sagleda svima dupe pomerala.

A šta je Ana radila? Ništa zanimljivo. A opet uspeh serije najviše ide na konto Paule jer ona je bila "glavna". A sad da li je to pošteno ili nije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.17 0:29

Ma kakvih nekoliko epizoda, da je crkla u prvoj epizodi ne bi falila nikome. Potpisujem. rofl
Sve do jedne su je zasenile. cool

A vidim, za Alberta se isto svi potresli što ga nije bilo 15 epizoda. rofl
I njega isto svi muški zasenili. lol1

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.17 0:36

Ma da. Sećam se koja se frka digla kad je Silvestre otišao. Svi su bili u fazonu pašće gledanst, džabe snimaju novu sezonu. A ono ova sezona gledanija od prošle gde je veći deo bio.

Ako ćemo realno sve su bolje glumice od Paule. Ali isto tako sve su imale bolje likove. Nije bilo teško ukrasti šou. Ono Paulu je dovoljno da gledaš, dosta, nema potrebe da priča. smile2

Meni je samo žao što u četvrtoj sezoni nije bilo Barbare. Obožavao sam scene kada je Patricia podjebava. Nezaboravne epizode kada je Patricia na dnu, ostala bez ičega, a onda smuva retarda Valentina i vrati se u velikom stilu. naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.17 0:39

E, da, Barbara je falila. Je l' beše Amaia ostala trudna pa je zato nije bilo? smile2

Jao, meni je ono Valentinovo ubistvo bilo tragikomično. rofl rofl rofl Koja budaletina. look

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.17 0:48

Nije je bilo prvenstveno zbog Embajade. Čim je Amaia uletela u Embajadu bilo je potvrdjeno da je u prvoj polovini sezone neće sigurno biti. A posle je valjda zatrudnela pa je nisu uopšte vraćali do ove jedne scene u poslednjoj epizodi.

Meni su Patricia i svi oko nje bilo šou. rofl rofl rofl Prvo je izludjivala majku. Zajebavala je i ALberta si svojim akcijama tamo u 1-2 sezoni. Pa je onda uletela u trougao sa Barbarom i Enriqueom. I na kraju sve ovo sa budalom Valentinom. Sad sam se setio da se jedno vreme kresala i sa Jonasom. Njen kraj mi je super. Završila je u svom stilu. Kad joj je Enrique rekao: "Ako me zamoliš da ostanem ja ću ostati", a onda "Ja nikoga ne molim." I ode. naklon Drago mi je što su završili zajedno. Odličan mi je bio njen lik. Nije ona bilo loša. Kada je mogla nekome da pomogne uradila je to. Kada je bilo nešto ozbiljno u pitanju plakala je. Nije folirala. Ali prvenstveno je gledala svoje dupe. Daj da prvo bude meni lepo a posle ćemo videti za ostalo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics