EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Velvet

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Velvet

Post by Stef on 10.10.15 21:16

Trebalo bi da je poslednja sezona, obično Bambu radi serije max po 3 sezone. Barem su sve njihove do sad do toliko terale.

Ja se najiskrenije nadam da je poslednja, jer planiram da počnem sa njom kad bude završena. Ne volim da gledam tako epizode na svakih nedelju dana, smorim se dok dođe nova epizoda.

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.10.15 21:22

Ja se iskreno nadam da jeste. I gledanost im je pala za čitav milion u odnosu na prve dve sezone mada i dalje to nije loše jer se vrte oko 3 miliona. Al mislim da ova priča zaista nije za još neku sezonu. Mada eto to sam rekao i na početku ove pa su me demantovali. Oni su zaista od prve sezone zanimljivi i ako vrte neke klasične zaplete, al to upotpune sjajnim glumcima, odličnim dijalozima i muzikom, pa ispadne zanimljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by helenna27 on 21.10.15 23:02

Migel Anhel napusta seriju, kako bi nastavio snimanje americke serije. Njegov lik navodno odlazi na Kubu.

http://www.vanitatis.elconfidencial.com/television/2015-10-21/velvet-miguel-angel-silvestre-abandona-la-serie-drama_1067439/
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 772
Godina : 26

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.10.15 23:06

aauuuu shock po meni to ce imati veliki uticaj na seriju. Sto posto ce im otpasti gledanost, jedino ako umesto njega ne angazuju nekog dobrog spanca da bi zenski deo publike i dalje imao cime da pari oci smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by helenna27 on 21.10.15 23:07

Oni planiraju njegov povratak kad Migel zavrsi snimanje, e sad,
hoce li moci da odrze gledanost,
mada i sad padaju ispod tri miliona..

I ovde pisu o tome.

http://www.formulatv.com/noticias/50384/miguel-angel-silvestre-no-abandonara-velvet/
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.10.15 23:12

zar oni to snimaju u zadnji čas? do kraja prikazivanja sezone ostaje još dva meseca.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by helenna27 on 21.10.15 23:15

I mene to cudi jer su poceli u aprilu da snimaju, pa su otisli na letnju pauzu, krenuli su u avgustu opet sa snimanjem. Valjda ne planiraju novu sezonu zbun
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.15 23:57

I ja sam se poprilično iznenadio kada sam nedavno čuo da španci snimaju paralelno sa emitovanjem. Ja sam uvek mislio da oni snime celu sezonu a ona se tek onda emituje. Al Marta Hazas (Clara) je nedavno boravila u Meksiku gde je snimala film sa Mauricio Ochmanom i izjavila je za njihove novinare da se početkom decembra vraća da završi snimanje Velveta. Clara se i dalje normalno pojavljuje, za mene će biti veće razočarenje da u narednim epizodama nema nje nego samog Alberta. A i ovo sa Miguel Angelom mi je glupo. Verujem da im je ovo poslednja sezona i biće baš glupo da ga pred sam kraj nekoliko epizoda, a onda ga vrate kako bi ga za kraj spandjali sa Anom. Mada realno to i jeste u njihovom stiilu, veći deo serije su bili razdvojeni, pa seriji opet ništa nije falilo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by helenna27 on 28.10.15 22:22

@helenna27 wrote:I mene to cudi jer su poceli u aprilu da snimaju, pa su otisli na letnju pauzu, krenuli su u avgustu opet sa snimanjem. Valjda ne planiraju novu sezonu zbun
I desilo se ono cega sam se bojala, dobili su novu sezonu! rofl

http://galeriasvelvet.mizonatv.com/velvet-tendra-una-cuarta-temporada-en-antena-3/
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 28.10.15 22:26

Zašto li sam prvo pomislio kad sam video novi post na temi da je vezano za novu sezonu? rofl Bzvz, ja sam očekivao da će stati na III sezoni. Bilo bi dobro kad bi IV krenuli odmah negde krajem januara, da završi do aprila-maja.
Ali, sa druge strane mi je drago što će Concha glumiti u IV sezoni. jupi Bila je genijalna u GH.

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics