EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Velvet

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Velvet

Post by Miloš92 on 28.10.15 22:28

Pa dokle?! Mada isto sam rekao da je i ova treća suvišna a ona opet zanimljiva podjednako kao prve dve. Meni je fascinantno kako oni ni od čega naprave nešto super. Zapleti su kliše do klišea, sve već vidjeno, a opet su baš zanimljivi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10266

Back to top Go down

Post by helenna27 on 07.12.15 10:10

Treca sezona ce imati 15 epizoda, ostaju jos dve da se emituju.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 753
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.12.15 2:52

Odgledao i poslednju epizodu treće sezone. Posle svake sezone kažem da se ne radujem sledećoj jer ne znam šta više može da se dešava, a opet mi i ta sledeća sezona bude dobra. Mada sad stvarno mislim da je ova 4. zaista suvišna. Jednostavno su sve ispričali i nema više materijala. Po najavama za sledeću sezonu ne deluje mi da će biti nešto preterano zanimljivo, ali videćemo kad krene, možda ponovo iznenade. Oni od počerka od najbanalnijih zapleta naprave zanimljivu epizodu.

Ono što je meni falilo u trećoj sezoni jeste humor iz prve dve. Nekako se sve svodilo na neku patnju i kukanje, kod većine likova. A sve su to zapečatili sa ovom Albertovom "smrću". Malo su smorile ove epizode posle njegovog odlaska, al što bi se reklo viša sila. Kapiram da su ove poslednje epizode morale biti izmenjene i neki dogadjaji izbačeni.

Ovaj Marco Cafiero, sin novog vlasnika, valjda treba da menja glavnu mušku ulogu dok se Silvestre ne vrati, nisam preterano oduševljen sa njegovim likom.

Mislim da niko nije očekivao da će na ovaj način završiti sezonu. Ana se porodila i u trenutku kad Emilio pita doktora kog je pola dete kraj. smile2

Sve u svemu bila je ok ova sezona. Možda za nijansu slabija od prve dve. Sad treba sačekati sledeću. Verovatno tek od septembra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 09.03.16 16:53

Snimanja nove sezone su pocela pre dva dana. Desice se vremenski skok
od pet godina, a Ana je postala zvezda evropske mode.

helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by helenna27 on 29.04.16 23:51

Najnovija zemlja u kojoj ce se emitovati jeste Meksiko, uskoro krecu kod njih.. Takodje, Velvet je jedina spanska serija koja je nominovana na internacionalnom festivalu Banff World Media koji se odrzava 12-14.juna. Nominovani su za najbolju dramu, a pored njih nominovane su i ‘Grey’s Anatomy’, Code Black, Unkind Ladies, Kill Me, Heal Me i 30 Vie.

http://www.antena3.com/objetivotv/actualidad/espana/velvet-unica-serie-espanola-nominada-banff-rockie-awards_2016042700416.html
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 30.04.16 0:04

Želim joj uspeh na tom festivalu. smile

Na kom kanalu u MX - Azteca, Netflix ili nešto treće? Pošto je za područje Latinske Amerike Velvet dostupna na Netflixu.

Posting Freak

Poruka : 6054
Godina : 19

Back to top Go down

Post by helenna27 on 30.04.16 0:10

#Velvet llegará a México de la mano de @unicable_canal. ¡Próximamente! wrote:
Inace, citala sam nedavno intervju producenta, kaze da ce odredjene price privesti kraju u ovoj 4.sezoni. I da gledanost jeste pala u odnosu na prethodne dve sezone, ali da ce odluku o kraju serije doneti nakon sto vide gledanost ove nove sezone.
helenna27
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 30.04.16 0:27

Vala bio bi red da stave tačku na seriju. Oni očigledno planiraju da svi mi ostarimo dok se serija završi. zzzzz

Posting Freak

Poruka : 6054
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.04.16 1:23

Treća sezona i jeste bila najslabija ali do pada gledansoti je došlo jer su imali jaču konkurenciju. Ne mogu sad da se setim šta joj je bila konkurencija ali znam da se pisalo u to vreme da nije trebalo da je emituju tog dana zbog konkurencije. Iskreno se nadam da ove sezone neće imati ponovo odličnu gledanost kako bi je završili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 11.06.16 20:01

Odgledala i trecu sezonu juce. I dalje uspevaju da drze paznju nakon tolikog broja epizoda, nije bila losa sezona. Bilo je vise drame nego u prve dve, izdvojila bih scenu kada Ana saznaje da je pao avion Airse, i scena Matea i Klare isto oko Albertove smrti.
Sto se tice humora, dosta toga mi nije smesno niti zanimljivo. Pedro i Rita, nisam ljubitelj takvog humora, narocito kod Pedra koji izigrava debila.
Vise volim kada je nesto spontano i samo od sebe ispadne smesno. Klara i Mateo mi i dalje spadaju u omiljen par ove serije, narocito nakon trougla Alberto-Ana-Kristina, koji je bio bas naporan.
Iako su ponavljali te "raskide", uvek imam utisak da napreduju kao par. O hemiji da ne govorim, i dalje je imaju kao prvog dana wub
I nekako su bili malo vise u centru paznje nakon Migelovog odlaska, tako da mi on i nije nedostajao nesto rofl Drago mi je sto je finalna epizoda bila posvecena njima dvoma, mislim da mi se ovo finale mozda i vise dopalo od finala druge sezone. Jos je bila i ista pesma, ako se ne varam.

Alberto i Ana, meni je stvarno svejedno hoce li oni ostati na kraju ili ne. Cak mi je u drugoj sezoni dobro izgledala Ana pored Karlosa, ne bih imala nista protiv da ostane i sa njim, mada znam da od toga nema nista. Njega po starom dobrom receptu pretvorise u nekog negativca rofl
Kristina mi uopste nije bila medju omiljenim likovima, naprotiv. Ali na kraju mi je bilo zao, kad su je odveli na lecenje. Ima istine u tome da su Ana i Alberto doprineli tom njenom stanju. Nisu oni bezgresni u toj prici, ipak su je svo vreme varali i obmanjivali. Ali to je ok, jer je Ana u pitanju, pa je svi njihovi prijatelji podrzavaju. Ali da je bilo obrnuto, njihov stav ne bi sigurno ostao isti. Tako da mi je bilo malo preterano to pravljenje neke zlice od Kristine, kad je i ona u ovoj prici ostecena.
Patrisija je kao i uvek, gleda sebe i pokusava iz svega da se izvuce. Njen lik mi je od pocetka gotivan.
Drago mi je sto nema Luise u ovoj sezoni, nisam podnosila njen lik uopste. roll Nadam se da se vise ne vraca u seriju. A ovaj novi, Marko Kafijero, nikakav utisak mi nije ostavio.

Inace, citala sam da glumica koja igra Patrisiju, napusta seriju nakon nekoliko epizoda. Steta stvarno. Sto se tice vremenskog skoka, bas me zanima da vidim kako su odradili sve i sta se promenilo.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics