EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Velvet

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Velvet

Post by Phoebe on 29.10.16 18:25

Mislim da ja pogresila sto sam celu 3. sezonu gledala na OBN,a nisam uopste gledala 1. i 2. sezonu. Slucajno gledala prvu epizodu iz 3. i vuklo me je da gledam dalje. Sve naopako mrgreen

Meni je 3. bila odlicna, iako uopste ne dozivljavam Anu i Alberta kao glavnog para serije, vise su to bili Clara i Mateo. A i Alberto me je nervirao u nekim momentima. Ana mi je bila mnooogo bolja kad je bila sama ili sa drugim ljudima smile2 Posebno volim njen odnos sa ujakom. Bilo mi je jako zao nje kad se joj desilo ono sa revijom i novinarima i kad je saznala za Alberta/avion sad Ali zato je Kristina bila meni zanimljiva, iako je poludela rofl Sta je sve uradila njima,haos. Ritu obozavam, imala je ona svoje dobre momente naklon Za sad ne mego da se setim ostali likova, ali mislim da me nijedan nije mnogo nervirao. Samo mi je bilo bezveze sto su vratili onog njenog pilota na kraju. yuck

4.sezonu nisam jos počela da gledam. Nadam se da nece postati dosadna kao sto se desilo ostalim spanskim serijama. A i ne znam da li uopste vredi gledati 1. i 2. sezonu. hmm

Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by helenna27 on 27.11.16 15:48

Postoji mogucnost da urade film nakon serije.

http://galeriasvelvet.mizonatv.com/la-serie-velvet-podria-convertirse-una-pelicula/
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 839
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.11.16 17:08

Ja cekam da se zavrsi sezona pa da odgledam sve odjednom. Vidim da se Silvestre jos nije vratio a ostale su im samo 3 epizode. Toliko o njihovom vraca se tamo negde na polovini sezone.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.12.16 1:27

Sinoć se završio "Velver". Prosečna gledanost serije je 3772000 (20,8%) što je čini jednom od najuspešnijih serija poslednjih godina.

Paula Echevarria ponovo će odigrati glavnu ulogu u seriju koju priprema Bambu ali ovoga puta za TVE.

Bacam se na gledanje poslednje sezone.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.16 1:34

Nadam se da će ta nova za TVE biti na foru GH/GR. cool

Ja ću poslednju sezonu kad završim MedCezir, tamo u januaru.

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.12.16 2:02

Jedino što se za sada zna jeste da je serija de suspenso.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.16 2:04

Pa to je onda to. jupi

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.01.17 16:32

Odgledao i poslednju sezonu.

Bila je dobra sezona samo je sve ovo oko povrata Alberta ispalo baš bezveze. Mislim razumem da je Silvestre napustio seriju ali opet moglo je to mnogo bolje da se odradi. Predebilno je to što je on 5 godina slao pisma na koja mu niko nije odgovarao, a nije ni jednom okrenuo telefon Velveta. Da se ja pitam ne bih ga ni vraćao u priču, ali opet uz ovakvu priču ide srećan kraj.

Imalo je tu još propusta. Tipa Ana je osvojila Evropu, poznata je, a ovamo nema pare da okreči dve sobe. Malo su i to sa njom bezveze odradli.  

Generalno prvi de sezone je bio posvećen Riti i njenoj bolesti. Nekako mi je žao što su se na kraju opet vrtaili na to, odnosno što joj se rak vratio. Rita je bila pozitivno luda i voleo bih da je imala srećan kraj. Mislim ona je odlučila da se ponovo bori al opet ostaje pitanje šta će biti. Obožavam Ceciliu Freire.  smile2

Paula Echevarria je nestvarno lepa. Predivna je.  wub Nije sad neka nevidjena glumica ali može da se gleda. A vala svi drugi likovi su bili bolji od njenog i ako je ona glavna. Cristina, Barbara, Patricia, Clara, Rita... Sve su joj ukrale šou.

Clara i Mateo su mi defnitivno omiljeni par. Koliko su samo hemije imali.

Don Emilio. Divan dekica, sjajan glumac...  naklon Sacristan i Paula su stavrno imali divan odnos.

Lik Blance su najviše sjebali. Prve de sezone je bila super, druge dve deo scenografije. U trećoj se kao nešto mlatila sa Albertovim stricem, u četvrtoj baš ništa. Eto bila je tu da sluša ostale likove i rešava njihove probleme. Ne verujem da nisu nešto bolje smislili za nju.

Patricia mi je bila od starta super. Baš sam voleo njen lik. Nije ona bila loša, samo je gledala da njoj samoj bude najbolje. Već sam se pred kraj poslednje epizode zapitao da li je moguće da Albeto i Patricia neće imati zajendičku scenu ali ipak su imali. Ipak su oni brat i sestra i voleli su se na neki svoj način. Ona i Enrique su završili u svom fazonu.

Cristina...  naklon  Sjajna Manuela Velasco.  naklon Definitivno jedan od najboljih likova. Lik koji je doživeo najveću transformaciju. Alberto i Ana su nju napravili villanom. Obožavam takve likove. U suštini je ona dobra, samo su je doveli do ludila. Eto i na kraju je krenula da spase Aninog i ALbertovog sina. Nisam znao da je ona bratanica Cocnhe Velasco. Bila mi je super ona scena kada Petra (Cocnha) u galeriji sreće Cristinu i govori da je podseća na jednu njenu bratanicu.  smile

Raul de la Riva je isto bio sjajan lik.  naklon

Što se tiče ovih scena uživo u poslednjoj epizodi. Sa jedne strane je ok jer su svi glumci nekako bili pod utiskom i na ivici suza, pa je to dalo neku posebnu čar. A saa druge strane ipak je gluma bila slabija nego što bi trebalo. Ppreviše vike, dreke, smejanja... Asier je sjajno odreagova kada se ispolivao šampanjcem. Treba se snaći u sekundi.  naklon  

Sve u svemu jedna od boljih serija koje sam gledao. Tako jednostavna, bez nekih nevidjenih preokreta. Obradjivali su situacije koje su toliko puta vidjene a opet nisu bili ni malo dosadni. Sjajni likovi, sjajni glumci, odlična produkcija...  naklon I što je najvažnije završilu su je na vreme. Mislim da bi nova sezona stvarno bila suvišna.

Od mene čista 10 za seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 04.01.17 23:07

Završio i ja. Zaista divna serija. aw aw aw

Meni ova četvrta sezona bila najzabavnija. roofl Haos na svim frontovima.

Jedino je ovo sa Albertom ispalo bzvz. Još kad je rekao Velvet siempre estare en mis pensamientos (nešto tako), zarotirao mi se želudac. Kako da ne, 5 godina ga je svrbeo qrac za isti taj Velvet, sad nešto tu sere.

I meni je krivo za Ritu. Najpozitivniji lik, a takav kraj.
Dobro, jeste otvoren, al' nije dobar pokazatelj da se rak vrati u tako kratkom roku.
Cecilia je bila genijalna. aw

Paula je limitirana, ali je prelepa da joj je sve oprošteno. roofl
Ana mi je bila odvratna ko i njen Alberto, ali je u poslednje dve sezone bila podnošljiva.

Clara i Mateo su razvalili. Jesu se celu seriju prepirali, ali su imali tako dobru hemiju da ne bi bilo dosadno čak ni da su ĉitali telefonski imenik. roofl

Emilio je zaista divan. Baca mi na Angelu u GH, čak ima isti kraj kao i ona. smile2
Ona ostala u hotelu, on u Velvetu.

Meni je toliko krivo što su od Blance napravili nameštaj.
Bolje da su je poslali negde umesto što su joj ovako upropastili lik.

Patricia reina, njen i Enriqueov kraj naklon rofl

Eh, Cristina..... cry Najtragičniji lik serije. Ne mogu da prežalim što je ovako jadno završila.
Manuela Velasco je predivna. aw

Jako sam se obradovao kad sam video divu Conchu, a ta scena sa Manuelom je bila baš fora.  smile2

Raul je bio legendaran. naklon Ceo ovaj cirkus sa Humbertom je bio prezabavan, iskreno nisam očekivao da je Bandolero peder. wow Sviđa mi se što su za njih dvojicu ostavili otvoren kraj. mrgreen

Simpatično je bilo ovo sa scenama uživo, baš jer je to dalo posebnu draž finalu.
A slabija gluma mi nije smetala, osim kod Silvestrea koji je bio katastrofa u sceni kad se Alberto dere Ani na balkonu da je voli. Ko da gledam Spanicku. rofl rofl rofl

Ali kad se Asier ispolivao šampanjcem rofl rofl rofl Genijalan je. naklon

Od mene čista desetka za seriju. Imali su propusta, prva sezona slabija od ostatka serije, ali je serija zaista divna. Iako obična, imala je posebnu draž. I zato je 10-ka.

Odmah nakon GR, najdraža španska. aw

Čekam novu Campos-Neira seriju, do tada ću videti da odgledam Embajadu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.01.17 23:42

Nemoj trošiti vreme na Embajadu. Zaista nije vredna toga. Ono na sve liči osim na Bambu. Produkcijski očajna, znači zeleni zid u fazonu zalepili smo tapete Tajlanda i ručamo ispred njih. Scenario slab. A vala ni gluma nije bila nešto, čast izuzecima. Najavili su je kao seriju koja će govoriti o politici kao nikada do sada, a tamo je politika bila u desetom planu. Čim sam ja video da je njima glavni zaplet to što se majka kreše sa ćerkinim dečkom, znao sam da nema tu ništa od ozbiljne serije. Dosadno, dosadno, dosadno... zzzzz zzzzz zzzzz

Ne znam da li si već gledao ali ako nisi bolje gledaj Bajo sospecha. Prva sezona je onako, druga je super.

Ja više nisam toliko fan Bambua, u smislu da sam siguuran da će im sledeća serija biti dobra. Sa Embajadom su baš al baš kiksnuli. Stvarno ne znam šta su oni očekivali od nje. Očigledno su mislili da su Belen, Amaia i Megan dovoljne i da će ljudi gledati zbog njih. A i malo su se zapetljali sa serijama Velvet, BS, Embajada... Nije ni čudo što nisu imali inspiraciju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics