EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Bravo

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Las Bravo

Post by Miloš92 on 12.05.13 22:01

LAS BRAVO

TV Azteca | 2014

Nakon tragične smrti biznismena Hosea Brava, njegova supruga Val­entina i njihove tri kćerke shvatile su da je slika uzornog muža i oca koju je pokojnik negovao u stvari bila samo maska. Kada bi izašao iz kuće, Hose je vodio potpuno drugi život, ispunjen mutnim poslovima i brojnim dugovima. Jedino što je svojoj porodici ostavio kao zaost­avštinu bili su problemi.

Valentina i njena najstarija kćerka Adrijana mogle su da završe u zat­voru i izgube svu imovinu, zahval­jujući dugovima koje su nasledile. Očajne, pokušale su sve da nabave novac, ali sve njihove zamisli pale su u vodu, posebno kada su ljudi koje su smatrale porodičnim prijatel­jima počeli da im okreću leđa. Izjedala ih je briga, sve dok nisu shvatile da možda ipak postoji šansa da stanu na noge.

Naime, Hose je za života uspeo da zadrži jedan lokal, a Valentina i ćerke shvatile su da bi možda mogle da vrate dugove, ukoliko objekat pretvore u striptiz bar, u kome bi žene uživale gledajući zgodne muškarce koji plešu oko šipke. Iako im je taj svet bio potpuno nepoz­nat, složne žene iz porodice Bravo odlučile su da iz korena promene svoj život, oporave porodični posao i suoče se sa prošlošću.

Adrijana će najteže podneti pro­menu - osim što je idealizovala pokojnog oca, i sama živi u braku gde se ljubav s godinama pretvor­ila u ravnodušnost, a ona postala potčinjena svom suprugu. Njena sestra Roberta je samohrana majka, koja je odlučila da proda kuću kako bi porodici pomogla da otplati Hoseove dugove, a svojom kreativnošću doprineće da poslovni potez koji je osmislila sa majkom i sestrama bude pravi uspeh.

Karmen je najmlađa članica porod­ice, koja će pomoći svojim na­jbližima, ali će ih isto tako uvaliti u brojne nevolje. Ona se zaljubljuje u Leonarda, misterioznog čoveka koji postaje anđeo čuvar porodice Bravo. Ali on kraj sebe želi samo Valentinu. Sa druge strane, Valentina će podršku i oslonac pronaći u Enrikeu, prijatelju svog pokojnog muža, ne sluteći da je upravo on odgovoran za njegovu smrt...

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Re: Las Bravo

Post by Miloš92 on 13.12.13 20:43

Edith Gonzalez i Mauricio Islas potvrdjeni su kao protagonisti nove serije "Las Bravo"
La productora Maricarmen Marcos, quien prepara la nueva producción de Azteca Novelas Las Bravo, confirmó el día de hoy al elenco que participará en esta nueva historia que se transmitirá por Azteca Trece en los primeros meses de 2014.

La productora de La Loba, Destino y La Mujer de Judas, confirmó que los protagonistas de Las Bravo serán los grandes actores internacionales Edith González y Mauricio Islas.

Asimismo, formarán parte de esta gran producción: Héctor Arredondo, Pedro Sicard, Lambda García, Juan Vidal, Alberto Casanova, Fernanda Quiroz, Paulette Hernández, Carolina Miranda, Carla Carrillo, Ceci Piñeiro, Tamara Fascovich, Humberto Bua, Angeles Marín, Fabiana Perzabal y Mauricio Aspe.

LAS BRAVO es una historia sobre una familia de mujeres con una posición económica favorable, que viven en un mundo sin carencias y están llenas de prejuicios, hasta que el padre de familia muere dejando una exorbitante deuda; por la que, Valentina y sus tres hijas: Adriana, Roberta y Fabiana, tendrán que pagar y lograr que no las dejen en la calle. Situación que las hará descubrir otras formas de ver el mundo, sobre todo al darse cuenta que el único camino que tienen para salir rápido de la ruina es hacerse cargo de un negocio muy peculiar: un club nocturno para mujeres.
Valentina y sus hijas tendrán que dejar el pudor y los prejuicios de lado y trabajar de la mano con un grupo de hombres con la misma necesidad de subsistir, pero sin la mínima experiencia en el negocio. Juntos, tendrán momentos de autodescubrimiento, de lucha por sus sueños, su independencia y sobre todo de amor.

Ya lo sabes este 2014 vendrá cargado de buenas hitorias en la pantalla de Azteca Trece, síguenos en Twitter: @LasBravoOficial y Facebook/LasBravoOficial para más detalles.

Izvor

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Las Bravo

Post by Miloš92 on 04.01.14 16:06

Promo 1

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.01.14 2:38

Premijera je 17. februara

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 22.01.14 5:21

Saul Lisazo govori o svom liku.

Ne ulažem velike nade u ovo, jer ni čileanska verzija nije bila ništa wow po onome što sam video.  stars Žao mi je što Edit nisu ponovo spojili sa Saulom, nego sa dosadnim Islasom, al ajde, šta da se radi.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.01.14 7:21

Ja ću ovome dati šansu zbog Edith. Priča mi ne deluje loše, ali me brine producentkinja. Njene serije izuzev La loba, deluju poprilično jeftino.

Na promose ne obraćam pažnju jer su kao i svi Aztecini loši. Ali serije na kraju ispadnu skroz ok.

Kreću sa snimanjem 4. a premijera 17. februara. Nema šta Azteca obožava da radi brzinski. Isti slučaj je bio prošle godine sa VAD.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 22.01.14 16:16

Moguće da su počeli tako nakon onog što se desilo sa "Quererte Así" - čini mi se da su njenih poslednjih 40ak epizoda skresali na jednu, zbog slabe gledanosti ili čega već. Pa im se sad ne isplati da snimaju mnogo unapred. smile2

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 22.01.14 16:26

Jao Tania (blage veze nemam kako se zove u stv. svetu) i Edith ponovo kao majka i kćerka (pretpostavljam).  stars Koje će to mučenje biti.  zvizd 
Naravno za ovakvu priču ekstra talenat kao što Juan Vidal je neophodan. Oh, jeeeees.  cekic  pljus 
Promo, priča, logo, sve, sve - užas. Jedino zbog Edith će MOŽDA dobiti šansu.  blush Ma kad bolje razmislim, ni ona nije vredna da se ja sat vremena dnevno dosađujem.  zzzzz 

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.01.14 19:23

čini mi se da su njenih poslednjih 40ak epizoda skresali na jednu

Nisu na jednu, već na 5 epizoda. Šteta što su to uradili jer je serija bila odlična. A što je najgore za Aztecu verovatno bi sad dali sve za rejting koji je ta serija imala u prvobitnom terminu.

Jao Tania (blage veze nemam kako se zove u stv. svetu) i Edith ponovo kao majka i kćerka (pretpostavljam).

Laki gde ti vidiš Marcelu Guirado? Ni jedna od ove tri nije ona. Bar ja ne bih rekao. Jedna je Carolina Miranda (Fina iz Los Rey) samo što ovde ima braon kosu. Ove druge dve ne znam ko su, ali ni jedna nije Marcela.

Inače koliko god Tania bila odvratna, meni je ta mala odlična glumica.

Od mene će kao što sam rekao dobiti šansu isključivo zbog Edith. Meni je zaista uživanje nju gledati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.01.14 19:29

to sam i ja hteo da ga pitam smile2 gde je ovde Tania  rofl Carolina ovde prelepo izgleda, mnogo lepse nego u Los Rey smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics