EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Bravo

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Bravo

Post by Ángel on 21.08.14 18:38

Gleda neko?

Nije lose.
Prva epizoda nije bas puno obecavala, cak je i vukla na komediju, ali od 2. mi se cini da je bolje... smile 

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Xsica on 21.08.14 19:41

ja sam pogledala sve 3 koje su izašle i pratim i dalje winky 

uglavnom li la mi je za sad sve,ove 3 epke su više ko šta je bilo i u promu, nekako za ukupan dojam trebam malo više epizoda još pogledat.

Islasov lik je kolko vidim izgubio ženu na neki čudan način i sad traži osvetu,protiv koga? kakve tajne zna njezinog bivšeg muža?...

Lisazov lik Enrique je mutan,liči mi ko neki mafijozo očito on ima nešto ili zna nešto o smrti Edithinog muža,vajda ga uzalud ne zovu đavolji odvjetnik, iako ajd do sad u ove tri scene šta je imo nije ništa loše napravio samo je ponudio Valentini pomoć

Edih mi malo liči ko da je umorna ne znam zašto, a kćeri su joj ok,glumice koje su odabrane su mi simpa ali nemma neki jako velik dojam o njima ko ni budućim striperima

uglavnom nastavit ću pratit ali neka idu na light komediju a ne preveliku dramu i crnilo jer mi to za ovakav tip serije nepaše

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.14 22:55

Ko bi drugi gledao nego ja.  rofl 

Nakon tri epizode mogu reći da mi se ovo dopalo mnogo više nego što sam očekivao. Vidi se da je Marcos dobila veći budžet. Scenografija je manje kritična nego inače u njenim serijama.

Priča je zanimljiva, ima doza misterije, likovi su ok... Kapiram da je Jose živ i da će se negde na polovini povampiriti.

Edith je divna kao i uvek.

Ove tri što glume ćerke su više nego korektne. Carolinu sam gledao u LR. Tek sam na entradi video da je jedna od njih Carla Carillo, nisam je prepoznao na promosima. Ni ova Paulette mi nije loša.

Sve u svemu drži pažnju. Koja šteta što je nisu gurnuli u 21:30h sada kada HEFDM tako loše prolazi.

I moam pohvaliti naslovnu pesmu. Nenormalno je zarazna, nikako mi ne izlazi iz glave.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.14 23:05

Meni je 3. epizoda jos bolja od prethodne dve. Pogotvo deo kad drze kasting za stripere u klubu rofl rofl rofl i cerke su mi naklon sve razlicite i svaka na svoju ruku, a ove dve Carolina Miranda i Carla Carillo su mi posebno wub ova Paulette mi nije lepa kao one, ali je smesnija od njih. smile2

Lisazo mi vuce na negativca smile2 i nadam se ce on biti vise par sa Edith nego Islas.

Chileanci su imali 77 epizoda, nadam se da i ovo nece imati vise od 100. smile

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.14 23:16

Kasting je bio...  rofl rofl rofl naklon naklon naklon Koje su samo face pravile njih tri.  rofl 

Ćerke su stvarno dobre. Što bi ti rekao skroz drugačije i svaka dobra na svoj način.

Meni su i Lisazo i Islas dobri, tako da može da bude sa obojicom.  Malo jedan malo drugi.smile2 

Chileanci su imali 77 epizoda, nadam se da i ovo nece imati vise od 100.

Ja sam sada izvrteo 1. epizodu originala. Aztecine 3 epizodu su 30 minuta prve čileanske epizode.  shock 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 21.08.14 23:22

ja sam isto izvrtjela neke 3 epke Čileanske verzije ali i neš pročitala zbog čega mi Islasov lik mislim da neće sjest u kombinacji sa Valentinom,baš me zanima dal će to napravit i u ovoj verziji.

I da slažem se sa tobom Miloš to je i meni bio šok jer su Čileanci to puno brže uradili mislim taj početak serije

Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.14 23:32

Nisam gledao Cileansku verziju, ali za moj ukusu ove 3 epizode nisu bila spore. Sasvim su lepo obradili sve i njihov trud da opstanu, cak mislim da mi se ne bi ni dopalo da su to sve zbrzali.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.14 23:36

Ni meni nisu bile spore. U čileanskoj verziji mi je mnogo zbrzano, već posle 10 minuta sahrana.

Samo se nadam da su uvod malo rastegli sa ciljem da nas bolje uvedu u priču. Ne bi bilo dobro da nastave tempom, 3 aztecine 30 minuta originala. Moram reći da ovi scenaisti što rade sa Marcos nažalost nisu baš najbolji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 22.08.14 19:17

4 epka je potvrdila ono šta sam misla, a to je da će se jedna kćer od Valentine zaljubit u Leonarda(Islasa)

inače sladak su mi par(bar imaju nekog potencijala) onaj sramežljivi striper i Valentinna kćer(zaboravih joj ime ali nekako mi je najsimpa od svih)

Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.08.14 20:08

I meni su ozenjeni striper bez iskustva i ta cerka najbolji wub wub wub wub wub 

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics