EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 13 of 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 04.01.16 20:38

Pa da li si normalni?! Od odlične serije u prvoj sezoni, napravili su smeće u drugoj. Šta li će tek biti u trećoj?

Cak je i Blanca Soto pocela da mi se svidja, ne pravi vise one grimase, sasvim je korektna.

Hierro bez uvrede, ali ja imam utisak da tebi svaka glumica u nekoj seriji koja se tebi svidja na kraju bude dobra. Eto konkretno primer CV, tamo se ne zna ko je gori od koga bio a ti si ih hvalio na sva usta. Blanca je lepa, visoka, ima to nešto, ali je daleko čak i od korektne glumice. Ja mogu da je gledam, ali glumi očajno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Hierro on 05.01.16 18:33

Ne znam sto vam se ne svidja druga sezona, meni je odlicna. Sto se CV tice, meni su Aylin Mujica, Fabian Rios, Ximena Duque, Miguel Varoni, Gregorio Pernia oduvek odlicni glumci, a neki su me prijatno iznenadili npr. Gabriel Valenzuela, Adriana Fonseca i Resendez...

Ne znam sta ce napraviti u trecoj sezoni, kad ce ovde poubijati pola likova. Nadam se da Tuti ostaje! smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Hierro on 07.01.16 13:16

"Espejito, espejito, quien es mas drogadicto?" rofl

Vala svaka cast onom ko je ovo izmislio, prejaka izjava. Don Teca je budala, ali meni su smesne njegove scene iako izgleda kao najbrutalniji negativac. Sada sef DEA Jefferson izgleda radi za Tecu. Salvador hoce da ubije Hose Angela jer ovaj bezi sa Begonjom. A Teca planira sa Jeffersonom da iznenadi Juareza,Hose Anhela i Begonju i ubije ih. Kako on kaze "DIA ROJO". rofl

Verovatno ce ubiti Tuti kad mu ova rodi unuka. sad
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.16 20:35

Adriana Fonseca

Ok, sve nekako, ali Adriana Fonseca i prijatno iznenadjenje što se glume tiče... rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 07.01.16 21:52

Naspram "Contra viento y marea" ovde u CV je jos bila ok, mada njen lik mi se najmanje svideo u celoj seriji. Recimo da je bila ok dok je nisu osisali. smile

Daj ti meni reci jel su i tebi toliko dobre Tekine fore? smile Ja umrem od smeha kad ga kamera snimi kako smrce. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.16 23:07

Recimo da je bila ok dok je nisu osisali.

Recimo da ti ne vidiš razliku izmedju glume i fizičkog izgleda. Tebi svaka koja je lepa odlična. smile2

Što se Tece tiče, ima dobrih izvala, ali isto tako zna žešće da smara. Meni je cela ova druga sezona žešća glupost. Sad kad razmislim oni evo već 70 epizoda mlate praznu slamu i vrte jedno te isto. Ako bude treće sezone daću im 10 epizoda šanse da vidim u kom smeru idu, ako nastave ovako ja odustajem. Ja i dalje ne verjem koliko su oni upropastili onako dobru seriju u prvoj sezoni. Pa tamo je bilo toliko preokreta, toliko iznenadjenja... Ovde ništa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 11.01.16 20:16

Señora Acero - Kraj druge sezone 11. januara

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1893

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.01.16 20:37

Ne znam sta ce biti to impactante... smile Poubijali su pola likova, ne verujem da ce umreti Sara ili Teca ako bude 3. sezone, pre ce nastradati Manuel Caicedo.
Aracely verovatno ostaje u zatvoru, Aldama je u zatvoru, a Mario ziv.

Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.01.16 20:50

Pa zavrsice sa scenom sa kojom su i poceli drugu sezonu. Komacni obracun Sare i Tece.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.01.16 5:18

I odgledao poslednju epizodu druge sezone. I naravno continuara. facepalm

Evo poslednje scene.

Zaimljiva je bila epizoda, al previše naivno i pomalo glupo napisano. Od trenutka kada se otkrilo da Teca ima dvojnika bilo je jasno da lik koga su ubili u prvoj sceni druge sezone nije Teca već dvojnik. Preglupo je odradjen deo oko toga kada se ošišao, stavio periku, bacio ovoga... Kao da je imao dva sata na raspolaganju a ne minut.

Uglavnom u poslednjoj sceni Sara shvata da je sa njom u magacinu pravi Teca. Teca uzima kao taoca Salvadora. Sara mu govori da sa njom radi šta hoće al da pusti njenog sina. On tada na iznenadjenje ne puca u njega već u nju. Salvador se otima uzima pušku i rešeta Tecu.

Kako bi dobro bilo da je zaista kraj serije. Ovo bi bio pravi kraj za jednu narko seriju. Ganjali su se tokom čitave serije i bilo bi super da su na kraju oboje zaista mrtvi. Ovako je očigledno da će Sara preživeti jer koja je svrha treće sezone bez nje. Al ako vrate i Tecu onda stvarno odustajem čim ga vidim u trećoj sezonu pa makar to bilo u prvoj sekundi. Što je mnogo mnogo je.

Meni je najžalije zbog Miriam. cry Njena smrt je stvarno bila baš tužna i Henao je pokidao u tim scenama. naklon Miriam je bila super lik.

Kao i u prvoj sezoni sve sporedne priče su ostale otvorene. Aracely u zatvoru u Argentini, mada mogla je Litzy da ima bar jednu scenu u ovoj poslednjoj epizodi. Ostalo je otvoreno da li je Mario preživeo. Aldama isto u zatvoru. Indio i Tuti ušli u tunel i ne zna se šta je sa njima.

Eto da spomenem i to da je Blanca bila dobra u ovoj poslednjoj sceni. Koji pogled kad je Teca rekao mamacita. Prvi put od kada je gledam da me je dotakla. Strah, nemoć, bes... Sve u jednom pogledu. naklon

Sve u svemu upropastili su odličnu serija. Daleko od toga da nisu bili zanimljivi, ali nije više to ona serija iz prve sezone. Iskreno ne znam šta Stopello planira u trećoj sezoni. On je u poslednjih 10 epizoda ubio 80% prvobitne postave. Kapiram da bi u nastavku borbu mogli da vode Sare i Indio.

Do sledeće sezone.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

View previous topic View next topic Back to top