EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 04.08.16 1:54

Kakav kraj 11. epizode. wow Odlični su. naklon Šteta što još neko ne gleda ovo.

Nadam se da ovom malon neće nešto biti. Ne znam zašto mislim da bi on mogao da strada.

I ne znam da li mi se čini ili će da prave par od Michela i Oke. Oni pogledi u baru su mi vukli na to. Kako je ona meni lepa. wub Ne znam zašto je u nekoj producentskoj kući ne poguraju. Odigrala je glavnuu GGA onda ništa više u televisi, pa protagonistu juvenil u BEMC. I evo je sad opet na sporednim ulogama.

Sve je super samo što Vicenta prosto nije Senora Acero. Tu se Stopello zeznuo. Ona je morala biti Chavina žena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9988

Back to top Go down

Post by Eiza on 04.08.16 2:55

Ja gledam i obožavam ovo, odlična stvar.

Nisam gledala prve dvije sezone, ali sad je u ovoj ipak glavna priča i veliki broj sporednih (popratnih glavnoj) potpuno nove, a ove stare priče, sem Aracely i Tuti ne djeluju mi bitne, tako da ne smatram nekim velikim propustom. I sam kažeš da je prva sezona bila dobra, a druga se svodila samo na pucačine, tako da... A i nisam neka Blancina obožavateljica. Trailer je bio ubojit, to je i presudilo.

Carolina Miranda mi je pravo otkriće. Vidim da je na Azteci bila u LB i LR, nijednu nisam gledala, tako da mi je ovo prvi put da je vidim. Zapravo sve do prelaska na Telemundo sam prvi put i čula za nju. Uglavnom, odlična je i puno bolja glumica od Blance Soto. Ona i Abelardo imaju kemije, ono što bi se reklo, osjeća se u zraku da bi je nožem mogao rezati. Ali i s Guerrom Francom, inače suprugom Marimar Vege, tj. Danielom ovdje, funkcionira odlično. Uskoro će se udružiti u borbi protiv narcosa, a tu će sigurno pasti i ljubav, jer on nema nikoga osim majke, žena i kćer su mu ubijeni.

Chava i Rosario će sigurno biti par, već se tamo vidi da će Pepito iskoristiti Lorenu da se osveti Chavi, previše je tu nekih koketiranja usputnih i njezinih tupavih smješaka. Inače mi je Henao nekako grozan, a ovom ulogom "osvetnika" još mi je samo nepodnošljiviji.

Stari i Tuti mi i nisu baš nešto, ali valjda je to ubačeno samo da Tuti dobije sredstva da krene u rat protiv India Amara. Ovaj stari je čini mi se, bio u aztecinoj CR, mislim da ga je Loreto ukokala... Ili nešto slično, ne sjećam se.

Kraj 11. epizode je bio za desetku, ali nije mi jasno prvo govore da ne žele nauditi Chuchovom sinu, ali svejedno rešetaju automobil mecima i još ga na kraju prevrnu u rijeku... Pisao je naslov epizode da se Coyote predaje migri samo da se spasi od ovih narkića. Valjda će to tako završiti. Juan Pablo neće umrijeti jer ima scena u entradi gdje on i Coyote pucaju po narkićima (što se još nije dogodilo). E sad hoće li Abelardo možda umrijeti, ili onaj malac što se vratio po Juan Pabla...

Ne razumijem čemu to čuđenje oko credita koji je uokviren, ako toga ima od kad je Boga i svita? Pa pola Lartilleuxičina elenca uvijek nosi te okvire. Da se radi o producentici čija telenovela nikad nije stupila na ove prostore, možda bih mogla i razumjeti, ali ipak Nathalie... Mislim da su joj sve stigle ovamo, sem Rafaele. Što se tiče tih credita... Juan Verduzco, u CI običan neki credito, u LG uokviren. Kao eto CI ga je lansirala u zvijezde ili ne znam što već ne, a u CI bio onaj bolesnik što se pojavljivao nakratko par epizoda i što je maltretirao Solitinu majku. U sljedećoj okvir stavlja na ime Juana Angela Esparze. Bookmark me.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.08.16 3:38

Prva sezona je bila odlična ali odlična. Sa toliko neočekivanih preokreta. Imala je samo jedan smor period od nekih 10-ak epizoda, tamo negde na sredini. Druga sezona je bila mnogo lošija. Nisu bili dosadni ali bukvalno cela sezona se svela na pucnjavu izmedju Sarinog i Tecinog klana. Na kraju su oboje mrtvi.

I ja bi rekao da može da se prati bez prve dve sezone ali ipak bilo je tu svašta nešto i pojedine likove kapiram da nećeš moći da razumeš. Aracely ima čitavu priču iza sebe. Ona je baš dobar lik. Tuti je debil bila i ostala. rofl Pepito isto vuče dosta toga iz prošlosti. Onda odnos Galla i Josefine (ukratko bila je žena njegovog oca). Onda Indio Amaro i cela ta priče izmedju Senore Acero i njega. A tek koliko dobriih likova uopšte više i nema a bili su bitni. Ako ti nešto ne bude jasno ti slobodno pitaj. Ako se budem sećao odgovoriću ti.

Carolina Miranda je odlična. Bila je dobra u LR i LB. Mene najviše zanima šta će biti sa Abelardom. Ne znam zašto ali mislim da bi mogao da umre. Ne vidim kako će drugačije da se spandja sa Danielom.

Chava i Rosario će sigurno biti par, već se tamo vidi da će Pepito iskoristiti Lorenu da se osveti Chavi, previše je tu nekih koketiranja usputnih i njezinih tupavih smješaka. Inače mi je Henao nekako grozan, a ovom ulogom "osvetnika" još mi je samo nepodnošljiviji.

Ja sam se pitao sa kime planiraju nju da spare i nadao se da neće celu sezonu provesti mlateći praznu slamu u onom baru. Al eto u jučerašnjoj epizodi sam dobio odgovor.

Da, Pepiito će da se spandja sa Lorenom. Bilo je tih scena u traileru. I eto odličnog primera da ipak treba znati šta je bilo u prošlosti. rofl Skroz si pogrešno skapirala Pepita. Da znaš njegovu priču iz prve dve sezone ne bi mislila tako. i ako ne opravdavam ovu njegovu osvetu ima razloga za to. Ako ništa drugo i Chava je njemu skinuo ribu u prošloj sezoni. Pokušaj da nadješ scenu kad umire Miriam (Pepitova majka). Mislim da ćeš ga gledati drugim očima. Sara je bila veoma kompleksan lik. U suštini jeste bila dobra ali je u svoj posao uvukla mnoge ljude koje je svesno ili nesvesno odvela u smrt. Medju njima i Pepitovu majku. Pomogla je ona njima bezbroj puta ali na kraju je Miriam ipak ubijena jer je bila deo Sarine ekipe.

Stari i Tuti mi i nisu baš nešto, ali valjda je to ubačeno samo da Tuti dobije sredstva da krene u rat protiv India Amara. Ovaj stari je čini mi se, bio u aztecinoj CR, mislim da ga je Loreto ukokala... Ili nešto slično, ne sjećam se.

Da, to je Hugo Stiglitz. Ma Tuti mena užasno smara. Ai je Stopello tolik oduševljen tim likom i Anom da joj daje dosta prostora. Kad je vidim onako njanjavu kako priča sa lutkama. facepalm U suštini je lik ok ali ne razumem čemu onakvo pričanje i one lutke. Imala jedobrih momenata ali većim delom smara. Ja čekam da vidim šta će sad da uradi sa Indiom.

Znam da neće Vicenta i JP da umru. Za nju jelte logično. rofl Zato sam i rekao da bi onaj mali mogao da strada. Ipak je to Stopello i bilo bi previše da svi prežive. A možda i Abelardo. Eto još jednog razloga da Cucho mrzi Vicentu a ona narcose.

Uglavnom super što neko gleda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.08.16 10:35

Gaby Espino je postala deo glumacke postave, cak je i promo izasao. Oni su resili da kroz ovu i kroz ESDLC prosetaju sve moguce glumce  mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.08.16 10:43

Gaby je navodno dobila ultimatum. Ili ulazi u ovu seriju ili sut karta. Nakon SD je obnovila ekskluzivni ugovor, nista ne radi a odbila je nekoliko serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.16 22:41

Stigao premijeru. Odlični su i dalje. naklon

Da ne preprčavam sad radnju, kod njih je uvek neki haos.

Vidim da su neki iznenadjeni Manuelovom smrću ali ja nisam. Realno njegov lik bez Sare nema smisla. Meni je veće iznenadjenje bila JP smrt. Nije trebalo ni Litzy da zadrže u trećoj sezoni. Od onakvog lika sad su napravili običnu pljačljivicu. Iskreno se nadam da Stopello piše nešto zanimljivo za nju u nastavku sezone. Valjda bude neki haos sa Mariom, Tuti i tom ekipom. Ta priča se samo zapetljava i mora jednog trenutka da eksplodira.

Vicenta je malo pala u odnosu na početak. Nije ni sad loša ali nekako je po strani, nikako nešto bitno sa njom da se desi. Uvek je tu, juri tamo vamo, ali fale scene kao sa početka.

Dijalozi su im odlični. Pre nekoliko epizoda priča Margarita (Navidad) sa Rosario (Oka Giner) koja je povredila nogu i ćopa. I tako one nešto pričaju kad njoj Margarita nešto u fazonu "A trabajar. Y cuanto mas cojas mucho mejor."

Onda, Cheneque siluje Gallovu ljubavnicu i nakon što je svršio kaže "Que diria Gallo ahora que somos hermanos de leche."

naklon naklon naklon

I bilo je još mnogo dobrih dijaloga. Cenzurišu Stopella samo tako i zato ne kapiram što konstantno ubacuje reči kao što je puta, juevos... Bolje kad ovako na fin način kaže mnogo goru stavar a izbegne cenzuru.

Sad se čeka pojavljivanje Espino.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.09.16 18:20

I ode Abelardo. Realno njegov lik je odavno ispričao svoju priču. Vicenta je kao lik najviše pala upravo zbog njihovog ljubavisanja. Sada je opet u svom elementu.

Odlična je bila scena kada je shvatila da je Abelardo taj koji je pao sa zgrade. naklon A onda i ona kasnije izmedju nje i Salvadora. Ali koliko je Caro dobra glumica toliko je Michel loš glumac. Kako je ona samo lepo plakala. cry A on kao od kamena. I vala Stopello je više smorio sa tim što Chava u svakoj drugoj sceni govori da je izgubio sve koje voli.

Tuti na sahrani svog viejita. rofl rofl rofl

Sad će Vicenta i Philips da se udruže.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.09.16 13:06

Da li si konacno zgotivio Tuti? smile2

Ja ne gledam seriju, ali citam komentare, pa sam donekle u toku, a kada bih gledao, jedina zbog koje bih gledao trecu sezonu bi bila Tuti. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1638
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.16 14:12

Ne. Ima po neki dobar momenat i to je to. U ovoj sezoni bar manje prica sa lutkama. Da nema toga i ovog Aninog bespotrebnog kreveljenja bila bi ok. Zaista ne razimem potrebu da ovako njanjavo prica. Al da me nekada nasmeje nasmeje me. Kao sad na sahrani. Dovoljno da je vidis.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.10.16 3:19

Ovo je i dalje odlično.

Stigla je i Espino. Ima zanimljiv lik. Ispade na kraju i ona Coyote ali izgleda da je neko tera da to radi da joj ne bi povredili dete. I zvanično Espino je ostarila. Godine za nju nisu prolazile sve do sada. Baš je odjednom ostarila. Mislim i dalje je lepa ali primetna je razlika u odnosu na ranije. I nekako mi neide uz Franca, previše mi je krupna za njega.

Odlična je bila scena Davidove smrti. Stvarno je realno izgledalo. naklon

Jedva čekam da se razjasni sve oko Tuti i njenog deteta. Šta li je Stopello tu upetljao? Kakve sad veze Doriga ima sa celom tom pričom?

Vicenta je trenutno malo dosadna. Nekako je sve zanimljivije od nje same.

Ne iznenadjuje me sjajna gledanost koju imaju jer zaista su odlični.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics