EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 03.10.16 2:20

Nisam znao da su završili snimanje pre par dana. Znači verovatno još nekih 20-25 epizoda. Ne verujem da će biti više.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Markovic on 14.10.16 4:00

Uskoro planiram da gledam ovu seriju na Internetu. Inače, sada retko pratim Telemundove, a poslednja koju sam odgledao je "Mi corazón insiste en Lola Volcan", mada sam hteo da gledam "Rosa diamante" i "La patrona", ali nemam Pink Soup već dugo, a pogledaću onu drugu kad budem imao vremena.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 2:24

Super su poslednje epizode. Generalno cela sezona je... naklon naklon naklon

Samo mi je Vicenta nekako uvek po strani. Svi su zanimljiviji od nje koja je glavna. Ona je imala super početak ali sve posle toga je ništa posebno. Eto sad je na kraju pucala u Cucha. Mislim uvek je ona tu ali manje više vrte jedno te isto sa njom.

Espino je mnogo više obećavala. Na kraju je ništa posebno njen lik. Nadam se da je neće zadržati za sledeću sezonu ako je bude a verujem da hoće biti novve sezone zbog dobre gledanosti.

Sve ovo oko Marcela se dalo naslutiti. Jasno je bilo da je ono njegova ćerka jer je uvek ljubio u čelo. A posle je postalo očigledno i da je njegova žena bila i Tecina žena. Da li će Tuti na kraju doći do svog deteta?

Ne znam šta misle da urade sa Aracely. Jeste mi draga ali njen lik je odavno ispričao svoju priču.

Koliko Michel Duval loše glumi. Znači ne mogu da slušam ovo njegovo urlanje u svakoj sceni. Ali Caro Miranda je super. Glumi ovaj lik baš onako kako treba.

Ali zato Franco i Zarate... naklon Kakve scene Philipsa i India. naklon

Zna li neko koliko će ovo imati epizoda? Već su na 70 a ne najavljuju kraj. I jel posle kreće Chema ili Centauro?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 05.11.16 13:14

Ja znam da krece Chema posle nje, ali ne znam kada. Ja da imam vise vremena sigurno bih gledao trecu sezonu, ovako gledam samo sto objave na fb stranici i sta procitam. Vidim da Josefina pokusava opet da osvoji Galla, da je Aracely bila mucena od strane Chucha i Larryja, pa da je Indio Amaro uhapsen itd.

A zasto Pepito siluje onu Rosario? Vidim da je Tutti u nekoj semi sa njim, ja Ana Luciu Dominguez prosto obozavam, najlepsa glumica bez konkurencije. wub
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1666
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.11.16 0:06

Koliko se primećuje da je ovo produženo zbog dobre gledanosti. Poslednjih 20 epizoda mlate jedno te isto. Nije dosadno jer je kod njih stalno neki haos, pucnjava, tuča... Ali ne mrdaju sa iste tačke.

Iskreno se nadam da Espino ne ostaje u sledećoj sezoni. Lik je u početku dosta obećavao, a onda su je odveli u nekom bezveznom pravcu gde se skroz udaljila od glavne priče. Mada pitanje je šta je ovde glavna priča. Svi su zanimljiviji od same Vicente. Ona bukvalno ne radi ništa. Svi oko nje prave haos, a ona je tu eto da popriča sa svakim likom o nečemu. Njen lik je Stopello ispustio od trenutka kad je izašla iz zatvora.

Ovom Duvalu zabraniti da glumi. Znači dečko samo urla. Varoni ga je u prethodnoj sezoni mnogo bolje režirao. Scena kad Pepitu odseče pepotea. facepalm On je 15 minuta bez prestanka urlao. Upropastio je celu scenu.

Tuti i sin. naklon rofl Preretrdirana je ali zna da nasmeje.

Rekao bi da je Aracely završila svoju priču. Mislim da će da je ubiju.

Videćemo šta će biti do kraja. Živo me zanima koga će Stopello smaknuti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 28.11.16 17:58

Na nemoj fb stranici izaslo nesto tipa da li se Sara Aguiler "Chulada" vraca u cetvrtoj sezoni. Kakav bi to debilizam bio.

Pratim ja na fb desavanja, na kraju je Salvador ubio Pepita ili mu samo odsekao?
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.11.16 18:11

Pa ubio ga je. Odsekao mu je pepotea a onda je ovaj iskrvario.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 30.11.16 1:23

Izgleda veceras La Calaca dolazi i odvodi Aracely.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.11.16 1:32

Aracely je ubijena. Ovi iz telemunda su se sjebali i pustili unapred avance njene sahrane.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 03.12.16 11:20

Evo jedna scena iz arhive iz druge sezone...Recite da Ana Lucia Dominguez nije najlepsa glumica... smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Back to top