EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 05.12.16 21:20

Videcemo veceras ali s obzirom da su pokidali sto se gledanosti tice verujem da hoce. Ako su dali novu sezonu ESDLC i SSSHP koje su imale slabiju gledanost verujem da ce i ovoj.

Inace Stopello je najavio smrt tri vazna lika. Jedan je sigirno Cucho, a sad ko su druga dva. Ni najmanje me ne bi iznenadilo da ubije Vicentu, on vec pola ove sezone ne zna sta ce sa njom a kamoli sledecu. Mada zbunila me ja Carolina izjavom kada se pozdravila od Jose Marie Torrea i rekla da im kao lik nece nedostajati ali kao kolega sigirno hoce. Mislim da je tom izjavom potvrdila novu sezonu i njeno ucesce u istoj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.12.16 21:32

Roberto @Stopello, escritor de #SeñoraAcero3, confesó que en su Gran Final fallecerán tres personajes clave en la historia. ¿Quiénes serán?

@BlogRumoreS no dije eso del cap final. Hablé de LOS capítulos finales y me refería a Aracely, Cheneque, Consuelo y Heriberto. Hoy falta uno

ne gledam seriju, ali mi je ovo zapalo za oko na twitteru pa rekoh da prenesem posto si Milose i ti izgleda pogresno shvatio Stopella smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.12.16 21:42

On je sam izjavio da umiru tri lika en gran final. Gran final je poslednja epizoda, sad što po običaju diže frku gde je nema, pa sad nešto izmislja i izvlači se, to je druga stvar. Onda još Cucho. Mislim ne vidim njegovu svrhu u narednoj sezoni. Cela porodica mu je mrtva, samo je on još ostao. Mada Stopello je još odavno rekao da je siguran da se publici neće svideti kraj sezone. Onda je logičnije da umre neko od pozitivnih likova.

Nego, ne misli valjda Stopello da ostavi Espino u narednoj sezoni?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 06.12.16 0:31

Hoce li nas obradovati i ubiti Salvadora? smile

Napisi detaljno sta se desilo kad se probudim da procitam, zivo me zanima.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.16 5:12

I naravno continuara.

Očajno finale. Dosadno, dosadno...  zzzzz Bukvalno ništa nisu rešili osim što je Cucho mrtav.

Preretardirano je što je Daniel dozvolio Indiri da se izvuče i to samo zato što ima snimak na kome se jebe sa njegovim drugom i zapretila mu je da će tog druga optužiti za silovanje i na njega svaliti krivicu za bekstvo India. I on lepo nju pustio da se vrati u stanicu i nstavi da glumi ludilo, a on ostade begunac. I tako biće Espino i u novoj sezoni.

Onda Patricia u medjuvemenu našla dečka koji je ni manje ni više Mario Casas. facepalm Glupost. Šta Stopello planira sa tom pričom? Ona zna kakva je budala Casas, sad kad sazna ko je on zaista neće valjda da davi kako ga voli i sl.

Najveća glupost. Pepito je živ. stars Našli ga ljudi India i sad će da ga leče. Mislim šta reći. Chava mu odsekao pepotea, ostavio ga da iskrvari, ovi ga nalaze ko zna koliko dana kasnije živog. Užaaaas.

Tuti je platila Roscasa da joj donese glavu India. Znači od početka sezone hoće da ubije India. A onda Stopello 90 epizoda kasnije kao njenu poslednju scenu ostavlja to kako ona plaća Indijevog čoveka od poverenja da ga ubije. facepalm

I za kraj. Vicenta i Daniel su zakopali Cucha u pustinji, ostavili mu samo glavu da viri i ostavili ga kojotima da ga pojedu.

Njih dvoje odlaze u potragu za Indiom i to je kraj sezone.

Baš slabo finale. Ni jednu priču nisu zaokružili osim Cucha.

Jedina dobra stvar je što je Chava imao tipa dve scene od po minut.  naklon

Nisam uopšte iznenadjen što će biti nove sezone. Zbog gledanosti koju su imali to je više nego očekivano.

Generalno bila je dobra sezona. Mnogo bolja nego druga. Ali da se primetiti da su je produžili. Poslednjih 20ak epizoda je bilo dosadnjikavo.

Daću im šansu i u novoj sezoni. Mada zaista ne znam šta Stopello ima u planu. Nisam očekivao ništa ni od ove sezone pa je isala dobra. Možda opet iznenadi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 06.12.16 10:57

Verovatno glavni zaplet Indio i Pepito vs Salvador, eventualno Vicenta vs Indira... Pogledao sam klipove i komentare na fejsu, nisu ljudi odusevljeni, bas bezveze sto je Pepito preziveo krvarenje, gotivan je on meni lik bio, ali debilno odradjeno. Slicno su uradili sa Josefinom kada ju je upucao Larry.

Taj Roscas je bio u seriji jos dok je don Teca bio ziv, secam se onog nezaboravnog "Pinche Rocsas, Pinche Indio". smile2 Teca je uz Tutti meni bio omiljeni lik.

Eto ne moras ni gledati seriju da bi bio u toku, ovu sezonu sam ispratio citajuci vase komentare i gledao klipove po fejsu. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.16 21:58

Verovatno glavni zaplet Indio i Pepito vs Salvador, eventualno Vicenta vs Indira.

To mu je bio zaplet i ove sezone. Skroz je bezveze što ništa nije rešio. Ta glavna priča se nije pomakla čitavu sezonu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics