EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 13.11.17 4:42

Nikako da prokomentarišem ovo. Šta znam, nisam oduševljen. Dešava se isto što i sa prve dve sezone. Prva odlična, druga loša. Pa su onda krenuli ispočetka sa novom pričom i novim likovima, pa je tako treća sezona bila odlična ova četvrta za sada ništa posebno.

Čitao sam neku kritiku gde pokušavaju da pronadju razlog za iznenadjujuće lošu gledanost. Startovali su ispod svih očekivanja sa 1400000, da bi u četvrtak pali na 1200000. A prošla sezona je skoro stalno prelazila 2 miliona, završila se sa 2.5
U toj kritici kažu da nisu ponudili ništa novo. I bukvalno je tako. Ovo kao da nije nova sezona. Nastavili su baš tamo gde su stali. Kao da je samo sledeća epizoda, godinu dana kasnije. Isti likovi, iste situacije, sve isto.
Al opet iznenadjen sam što im za sada ide ovako loše. Uglavnom snimanja su završena. To je dobro jer neće moći da menjaju priču zarad boljeg rejtinga.

Opet su izgubili priču. Sve se svodi na jurnjavu, pucnjavu. I nekako su ostali bez svih dobrih likova sa početka. Eto ostao je Indio.

Eto uveli su ovog kolumbijca Romera. On će da muti sa Tuti i Indiom istovremeno. To bi moglo da bude zanimljivo.

Espino opet majka onom malom iz SD. Ne znam ni šta sa njenim likom planiraju. Od nje pokušavaju da naprave nešto izmedju, nije loša ali nije ni dobra. Pa se pogube u celoj toj priči.

Samo mi je drago zbog Stopella. Nema ga da se oglasi na twitteru. Još kad bi mu nova LRDS fracasirala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Re: Señora Acero

Post by Hierro on 13.11.17 15:14

Ja ovo planiram da gledam sada u toku zime, ali mi je ostalo jos 4 epizode ESDLC pa nikako da krenem. smile2 A ja gledam izgleda te parne sezone samo sa jurnjavom kako kazes, u drugoj sezoni sam obozavao Tutti, a vidim da sada ima sve vise prostora po komentarima. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics