EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 25.09.14 2:13

Odgledao 1. epizodu

Meni ovo za sada nije ni malo loše. Videćemo šta će biti dalje. Da vidimo kako će Sara iz ovoga da se izvuče.

Ja čekam Jones i Litzy da se pojave. Njihovi likovi mi deluju zaniljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10569

Back to top Go down

Post by Hierro on 25.09.14 15:43

'ladno Rebeca Jones nosi providnu crvenu haljinu na onoj slici gore? winky

Vidim da je fino prosla prva epizoda kod publike, a ja se razmisljam da li da dam sansu pored onako brutalne druge sezone ESDLC-a.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1670
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.09.14 22:50

Nakon prve nedelje mogu reći da mi se ovo baš svidja. U odnosu na ESDLC neuporedivo bolje. Za razliku od pomenute ima konkretnu radnju, dobro napisane likove, lepo razradjene medjusobne odnose... U ESDLC sve se svodilo na neku jurnjavu i pucnjavu.

Najveća pohvala ide tome što je epizoda od prvog do poslednjeg minuta zanimljiva. Tokom svih 50 minuta vlada neka napetost, šta će biti dalje. To se ne vidja često u serijama.

Blanca u svom fazonu. Kao i uvek poprilično hladna gluma, ali to je ona. Gledao sam je već nekoliko puta i od starta sam znao šta od nje mogu da očekujem. Neke mirnije likove, tipa Alma u PEAM ona može solidno da iznese. Ali kad je potrebno da se unese malo emocija, da se podigne glas, ona to jednostavno ne može. Sara je dosta dobar lik. Eto za četri epizode odsekla je dva prsta i jednog lika poslala na drugi svet.

Mariana (Rosana San Juan) mi je odlična. Sedi na više stolica. Sa svima nešto mulja.

Kapiram da će sad u Gvadalahari upoznati likove Rebece i Litzy.

Ja sam rekao sam sebi da ću odgledati prvu nedelju pa na osnovu nje videti da li nastavljam dalje. Kako sam više nego zadovoljan gledam dalje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 28.09.14 17:35

Ne znam šta bi pa sam krenuo sa gledanjem ove serije, prvenstveno jer me to narko uopšte ne zanima. Ali ajde, i svidelo mi se.

Priča je sasvim dobra, likovi su dobro razrađeni i svako ima svoje zašto i ono najbitnije prošlost, nije samo ubačen u priču tek tako da popuni prostor i minutažu.

Blanca je prelepa wub ne znam zašto govorite da je loša glumica, u ove četiri epizode sasvim je pristojno odradila posao.

Polovinu glumaca ne poznajem, to je verovatno Argosova podela. Sarine sestre roll blagorečeno ne zna se koja je gora, kao priča o Pepeljugi. Za sada Marianin lik se jedino ističe, zanimljivo je, više ni sama ne zna na čijoj je strani, sedi na tri stolice.

E sad ne znam jel ja imam taj problem ili mi se čini, ali kada izgovaraju ime Sarinog zeta čuje se Hunio, i to me zbunilo pa sam proguglao da mu je ime Junior, jel oni pri izgovoru izostavljaju to "r" ili nekako ga ja ne čujem, ne znam.

Ono što mi nije logično u seriji je Sarino krvarenje, ona odmah zna da je izgubila bebu, a ni do bolnice nije otišla, tek kasnije zbog bolova odlazi u bolnicu gde joj rade kirotažu.

Onda uvođenje Rafael Amaje i gospodara neba, bespotrebno, možda su pucali na rejting, ali ovde izgleda ako si mafijaš znaš sve.

I onda psovanje, nije mi jasno koji ga stavljaju ako znaju da će biti cenzurisano. Bezveze mogli su koristiti reči sličnog značenja koje nisu tako zvučne da mogu proći, a i termin je 10. Ja ne znam šta bi bilo da u našim serijama a posebno filmovima cenzurišu reči, bio bi nemi film.

Očekujem Litzinu ulogu, koliko sam video ona je narkomanka ali i prostitutka ako sam dobro skontao sa promosa.

Svakako nastavljam da gledam ima serija 65 epizode, samo se nadam da neće biti druge sezone.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 689
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.09.14 20:47

Ono što mi nije logično u seriji je Sarino krvarenje, ona odmah zna da je izgubila bebu, a ni do bolnice nije otišla, tek kasnije zbog bolova odlazi u bolnicu gde joj rade kirotažu.

To jeste malo loše odradjeno, ali morali su nekako da sretnu India i nju u bolnici. Pored kirotaže on je naredio da joj onemoguće da više ima decu (ne znam kako se to tačno zove), a ona to još uvek ne zna.

I onda psovanje, nije mi jasno koji ga stavljaju ako znaju da će biti cenzurisano. Bezveze mogli su koristiti reči sličnog značenja koje nisu tako zvučne da mogu proći, a i termin je 10.

I mene to užasno nervira u telemundoovim narko serijama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 28.09.14 21:32

Pa to jedino oko bolnice je objašnjenje. Mislim da to nisu rekli, ali sam pretpostavio da će joj to uraditi nakon što je ovaj zvao za doktora. Neam pojma kako se to stručno kaže, ali nadam se da će već to reći u narednim epizodama.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 689
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.10.14 12:41

Pitanje za vas koji gledate: Jel se pojavio Andres Palacios i u kakvim je odnosima njegov lik sa glavnom?

Radim tekst o seriji, a iz sinopsisa mi nije najjasnije da li joj pomaže ili je protiv nje (ok, zaljubljuju se jedno u drugo, ali to je manje bitno - Hajser je protiv Arambule u LM, pa se zaljube).

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.10.14 18:56

Pojavio se. Sara je stigla u Gvadalaharu gde je upoznala Aracely (Litzy). Aracely radi u Enriketinom (Rebeca Jones) frizerskom salonu. Taj salon je ustvari samo paravan za ilegalnu estetsku hirurgiju. Palacios (ne znam kako se zove, neko čudno ime) je policajac koji pokušava da uhapsi tu mafiju. Aracely je odvela Saru da traži posao u salon, medjutim Sara se odmah posvadjala sa Enriketom. Kada je izlazila iz salona njenom sinu je pozlilo, Palasios je prišao da joj pomogne. Medjutim, ona je mislila da je on poslat od strane ljudi koji je prate, pa se i sa njim posvadjala. A on je mislio da je i ona umešana u tu ilegalnu hemijsku trgovinu i da je njenom sinu pozlilo jer su vršili neke eksperimente nad njim. Kasnije su se ponovo videli u bolnici i tu je on saznao da je na ustvari udovica Acero. To je otprilike za sada jer se on tek pre par epizoda pojavio, ne znam šta je bilo u epizodi od petka. Na osnovu ovoga trebalo bi da bude sa njom, mada ne znam šta će biti kada udje u svet mafije. Ne verujem da će on biti taj koji će je juriiti, jer po prvim minutima serija videli smo da je lik Agnesia taj koji je opterećen njenim slučajem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 0:26

Nisam ovo odavno komentarisao, a gledam redovno. Mrzi me da sam sa sobom komentarišem. Šteta što niko više ne gleda jer je stvarno odlična serija. Definitivno od svih narko do sada, meni je ova najbolja. Uglavnom nikada nije dosadno, u svakoj epizodi se nešto dešava. A nije na foru ESDLC gde su samo nabacani dogadjaju, ovde je sve povezano od samog početka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.14 16:53

Ova serija je otišla u tako nekom glupom pravcu. Sve je bilo super dok Sara nije ušla u ovaj posao sa pranjem novca, od tada je sve otišlo u pm. Ovaj Stopello u želji da bude drugačiji i zanimljiv stvarno zna da pretera.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics