EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Bienvenidos al Lolita

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Bienvenidos al Lolita

Post by Stefan on 31.01.14 21:53

Pogledao četvrtu epizodu preksinoć čini mi se. Meni je ova serija i dalje super. Nema šta mnogo da se komentariše, jer nema tu ne znam kakvih dešavanja, više je serija onako za opuštanje.  aw 

Kuče mi je pregenijalno  tv Nisam očekivao da Norma ima sina, ali mi je bilo baš dirljivo kad je Alfredo rekao klincu u slušalicu "Te quiero".  tuzni 

Ipak, najbolje u epizodi mi je sam kraj, kad Alfredo kaže da je bitno imati porodicu, kakva god da je. Taj poslednji deo sa plesnom tačkom je stvarno divno odrađen, ima ga ovde. naklon 

I bilo mi je super kad su svi iz kabarea krenuli na stanicu po Danielu.  popcorn jupi Deo kad oni stižu tamo, pa ona na kraju izlazi iz busa je ovde.

Inače, avance za sledeću epizodu obećava!  jupi popcorn tv 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ejpril on 01.02.14 16:53

ja sam pogledala prve dve epizode i meni je daleko ovo od serija kao što su na primer seranovi i pakov svet jer maltene to je sve isto porodično komična drama...je njihov "žanr" kao i mnogih drugih španskih. oni uglavnom ciljaju na to jer izgleda da im jedino to prolazi.
neki likovi dosta podsećaju na one iz pakovog sveta(los hombres de paco)
na primer glumac koji igra alfreda je u lhdp imao jakoo sličnu ulogu da ne kažem istu. povedilja  aw  tako da mi je on super i ovde  jupi 
onda priča hote i grete je ista kao i sare i lukasa u lhdp. samo što su s&l bili  zasebno daleko zanimljiviji likovi.

uglavnom da ne bude da samo upoređujem meni je ovo ipak  bilo simpatično tako da ću dati šansu prvoj sezoni jer falili su mi španci  smile2 

roxy mi je od svih najbolja sa njom je bilo i najsmešnijih scena  roofl  isto i kad dolores ide po klince u školu i kad pokušava da podmiti/zavede direktora  rofl

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.02.14 16:25

jedva cekam 6. epizodu smile2
stvarno je odlicna serija! Od kako se zavrsio El Barco nijedna spanska serija mi se nije dopala a toliko njih sam krenuo da gledam, medjutim, ova me je odusevila smile2 omiljeni likovi su mi Alfredo, Roxy, Greta i Hota smile2 na wikipediji sam procitao da ce imati samo osam epizoda sad a sto se rejtinga tice sve su slabiji sad
1 «Bienvenidos al Lolita» 7 de enero de 2014 3 551 000 (18,4%)
2 «Abuela de día, cabaretera de noche» 14 de enero de 2014 3 361 000 (17,5%)
3 «Lo verde empieza en Los Pirineos» 21 de enero de 2014 2 898 000 (15,6%)
4 «El hermano rarito de Garritas» 28 de enero de 2014 2 719 000 (14,7%)
5 «El teorema del beso con lengua» 4 de febrero de 2014 2 597 000 (12,6%)

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Ejpril on 18.02.14 23:04

Izgleda ništa od druge sezone
izvor

Senior member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.02.14 18:16

nazalost nista od druge sezone sad ja sam prvi koji zalim zbog toga sad serija je meni fenomenalna, samo osam epizoda i to bez druge sezone  nene a bas sam se nadao da ce dobiti nastavak. Inace o tome da nece da snimaju drugu sezonu sam procitao na sajtu formulatv.com

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.02.14 18:22

Ma nek se nose u tri lepe. Meni je serija odlična. Poslednje dve epizode nisam komentarisao, nisam stigao. Uglavnom, 6. je bila sjajna, a 7. mi je bila nekako čudna.  mellow S tim što je scena kad se Norma u šminkernici sreće sa sinom bila fantastična. Najbolja u epizodi, ako ne i u seriji, posebno "Adios, mama" momenat.  cry cry cry 

Ništa, čekam veliko finale. A baš sam se nadao da će obnoviti seriju za drugu sezonu. Kad su mogli onu dosadu od "Luna, el misterio de Calenda", ne kapiram zašto ne obnove ovo. Al ajde.

Idem u off, ali da pitam - zna li neko kakav je taj "El Principe" koji ide na Telecincu? Videh da ima serije na torrentima, ali nisam ništa detaljno čitao o njoj.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 21.02.14 19:13

ja gledam  "El Principe"  meni lično bolja od ove serije mada ne znam dal uopšte ima smisla porediti pošto je skroz druga tematika.

Senior member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.02.14 9:51

ode Lolita sad
vidi se da je ova osma epizoda snimana kao kraj prve sezone, a ne kako kraj serije, ali dobro. Scena kada je umrla Roksina majka je meni toliko dobra bila da su mi se u tom trenutku oci napunile suza cry zalim sto se Hota i Greta nisu smuvali sad jedino dobro je to da su Kuper i Violeta na kraju ipak ostali zajedno aw najsmesnija scena mi je bila kada je Virhilijo zakopcao slic na brzinu da Greta ne bi usla u wc roofl roofl roofl i vrisci Hote, Fani i Kamila kada bi usli u wc i videli sta je Virhilio uradio smile2 serija nije bila nesto nevidjeno, ali su bar mogli jos jednu sezonu da snimaju.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.02.14 18:28

Iiiii adios, Lolita!  cry 

Ja ne mogu da verujem da kreteni nisu obnovili seriju makar za još jednu sezonu. Meni su svi likovi postali baš dragi i skroz mi je super atmosfera kojom je serija odisala. Skroz mi se dopala ta mešavina komedije i drame, baš mi je legla.

Poslednja epizoda je bila prejaka i prepuna emocija. Na kraju su uradili odličan miks scena.

Kako god, žao mi je što neće biti druge sezone, a siguran sam da ću ovu prvu gledati još koji put. Ja retko koju seriju poželim da gledam više puta, ali ova je jedna od tih.  aw 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 24.04.16 13:23

Završi se i ovo. sad

Šta reći, divna serija. Ovako se odavno nisam vezao za likove. Baš će mi nedostajati.

Nisam razočaran što nisu produžili jer su na neki način završili sve priče. Nešto je ostalo otvoreno, al' Bože moj, ne mora ni sve da se crta.

A ko zna, možda II sezona ne bi bila na nivou I, obično tako bude. Ali opet mi ne bi smetalo ni da je debilana pošto su mi svi likovi dragi. roofl

Jedino mi je krivo što se serija baš tužno završila. I što nisu spojili Jotu i Gretu. Al' dobro, ona i Camilo su mi na kraju ispali baš simpatični.

Nije mi jasno što Roxy nije odstranila patku. Pa ako je već promenila pol, šta će joj? nezna

Isto nisam skapirao šta se desilo sa Virgiliom u WC-u. smile2 Mislim, znam da je sredio patku, al' nisam shvatio na koji način. roofl

Isto kao i kod Hermanos, sve mi se svidelo. Svaka čast kompletnoj ekipi koja je radila na seriji i istu učinila posebnom. aw

Ocena - čista desetka. aw aw aw

Je l' neko gledao B&B? Vidim da je radnja donekle slična Loliti, pa me zanima vredi li gledati. smile2

Posting Freak

Poruka : 7146
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics